Systém RHEINZINK – CLIPFIX: nová éra spolehlivého upevnění
Galerie(3)

Systém RHEINZINK – CLIPFIX: nová éra spolehlivého upevnění

Partneři sekce:

RHEINZINK se dlouhodobě věnuje problematice systému stojaté drážky a již mnoho let zkoumá možnosti optimalizace jejího přesně definovaného a spolehlivého upevnění. Výsledkem je technologie, která znamená začátek nové éry. Jde o řešení, používající několik dobře promyšlených a navzájem sladěných komponentů od jednoho výrobce.

Příponky z nerezu
RHEINZINK- pevné a posuvné příponky z nerezové oceli byly ve vývojové fázi podrobeny rozsáhlé simulaci sání větru a teplotní roztažnosti materiálu odpovídající období 20 let. Výsledek zkoušek na sání větru umožnil zvětšit vzdálenosti mezi příponkami a tím snížit náročnost montáže.

Pevné a posuvné příponky se dodávají ve dvou výškách pro pokládku bez strukturní dělicí vrstvy a se strukturní dělicí vrstvou. Výška příponky je optimálně sladěna s dělicími vrstvami RHEINZINK-VAPOZINC a AIR-Z, což znamená další plus pro systémové komponenty od jednoho výrobce.

Příponky jsou označeny ražením, aby bylo možno bezpečně rozlišit jejich výšku pro konkrétní použití:
ST – standardní použití, přímá pokládka na bednění
H – vysoké příponky pro použití na strukturní dělicí vrstvě (strukturní rohoži)Speciální příponky

Šrouby s ochranou proti korozi a nerezové šrouby
Nové, testované CLIPFIX- šrouby balené v kartonu nebo v zásobníku na pásku snesou větší zatížení, než dosud používané hřebíky. Tak je zajištěno výrazně spolehlivější upevnění. Šrouby jsou určeny pro běžné spodní konstrukce ze dřeva a dřevotřískových desek.
K dispozici pro RHEINZINK-CLIPFIX systém jsou také šrouby z nerezu.

Nerezové šrouby v zásobníku na pásku

Ruční utahovák RHEINZINK– CLIPFIX
Jde o nářadí „Made in Germany“, nově vyvinuté ve spolupráci s renomovaným výrobcem FEIN. Speciální nástavec umožňuje zapustit šrouby přesně a v jedné rovině s příponkou do připravených upevňovacích otvorů. Tím se zabrání překroucení, případně zdeformování příponky.

Firma FEIN je známá svými takřka nezničitelnými elektropřístroji a v oblasti lithium – iontové akutechnologie platí za lídra trhu. Tato technologie představuje extrémní koncentraci energie bez negativního paměťového efektu, což se pozitivně projeví při montáži za chladných dnů. Díky tomu, že se nepoužívá hadicový rozvod běžných hřebíkovaček, postupuje celá montáž pohodlněji a rychleji.Utahovák RHEINZINK CLIPFIX

Maximální jistota, snížené riziko
Promyšlený systém spolehlivého upevnění vyniká odolností vůči zátěži a nízkými nároky na montáž. Při použití všech systémových komponentů – příponek, šroubů, RHEINZINK- stojaté drážky a pokud je třeba, také strukturní dělicí vrstvy VAPOZINC, příp. AIR-Z, poskytujeme desetiletou systémovou záruku. To Vám dává potřebnou jistotu nejen pro každodenní praxi, ale také z hlediska právního. Díky systémové záruce RHEINZINK pro Vás slovo záruka nebude strašákem.

Výhody systému RHEINZINK- CLIPFIX:

Otestovaný systém upevnění stojaté drážky.
Statická spolehlivost díky definovanému upevnění.
Rychlá montáž – méně příponek, větší vzdálenost mezi nimi.
Přesně na míru pro RHEINZINK – stojatou drážku.
Systémová vazba ke strukturním rohožím AIR-Z a VAPOZINC.
Optimalizované skladování příponek – části posuvných příponek drží pohromadě.
Vše od jednoho výrobce.

CLIPFIX – PŘEDVÁDĚCÍ AKCE, ZAVÁDĚCÍ CENY
Jak systém funguje v praxi? Přijďte se podívat a sami vyzkoušet!
V průběhu června 2013 pořádá RHEINZINK na prodejnách svých přímých prodejců předváděcí akce.

Utahovák CLIPFIX i nerezové příponky nabízíme v období 1.6.-31.7.2013 za zaváděcí ceny. Přijďte a využijte příležitost zrychlit a zároveň zkvalitnit svoji práci!

Přehled akcí najdete na našich webových stránkách zde

RYCHLEJŠÍ = KVALITNĚJŠÍ?!
SE SYSTÉMEM CLIPFIX ANO!

Zdroj: PR článek společnosti RHEINZINK ČR s.r.o.

–>–>