Dveře FENIX, model PLNÉ v bezfalcovém provedení

Dveře FENIX zušlechtěné speciální nanotechnologií

Unikátní povrchový materiál FENIX NTM, který již našel své uplatnění v nábytkářství, se nyní objevuje napříč celým interiérem v podobě dveří a zárubní. Dveře FENIX, uvedené na trh českým výrobcem Sepos, zaujmou jak extrémně matným povrchem, tak jedinečnými praktickými vlastnostmi.

Supermatný povrch bez otisků prstů

Dveře FENIX se vyznačují vysokou intenzitou a hloubkou barev, přičemž jejich povrch je mimořádně matný se sametovou texturou. Vynikající plnosti barev se dosahuje pomocí nové generace akrylových pryskyřic. Ty jsou navíc termoplastické a v kombinaci se speciálními výrobními procesy za použití nanočástic je povrch dveří extrémně uzavřený, což zaručuje vysokou odolnost proti mechanickému poškození i chemickému působení úklidových prostředků. Vlastní údržba dveří FENIX je snadná i díky tomu, že disponují antifinger úpravou, která brání ulpívání otisků prstů.

Neotřelý kontrast

Zajímavým designovým doplňkem může být přírodní varianta hrany dveří, která je vyrobená z dubové dýhy a ošetřená olejováním.

Dýhovaná hrana dveří – olejovaný dub
Dýhovaná hrana dveří – olejovaný dub | Zdroj: SEPOS spol. s r. o.

Ruku v ruce s aktuálními trendy

NanoTech laminát FENIX je špičkou mezi materiály s hluboce matnou povrchovou úpravou. Nepravidelná struktura povrchu má v důsledku velmi nízkou odrazivost světla a disponuje na dotek příjemným soft touch efektem. Vyrábí se v procesu tepelné laminace při vysokém tlaku, ale díky svým jedinečným vlastnostem oproti klasickému HPL jednoznačně vyniká.

Základní barevné odstíny dveří FENIX
Základní barevné odstíny dveří FENIX | Zdroj: SEPOS spol. s r. o.

Na výběr je 5 základních barevných odstínů, další dekory FENIX jsou k dispozici na základě poptávky, vše ve variantě PLNÉ dveře a dvou prosklených modelech. Samozřejmostí jsou různé možnosti provedení dveří a zárubeň se stejnou povrchovou úpravou. Své uplatnění najdou jak v soukromých interiérech, tak i ve veřejné sféře.

Model FENIX VERTIKA SKLO
Model FENIX VERTIKA SKLO | Zdroj: SEPOS spol. s r. o.
Model FENIX 2/3 SKLO
Model FENIX 2/3 SKLO | Zdroj: SEPOS spol. s r. o.

Více na www.sepos.cz

Zdroj: PR článek společnosti SEPOS, spol. s r. o.