V rezidenci Park Třebeš bylo ještě před zahájením výstavby prodáno 30% bytů

V rezidenci Park Třebeš bylo ještě před zahájením výstavby prodáno 30% bytů

Rezidence Park Třebeš, jenž je čtvrtou etapou rozsáhlého rezidenčního projektu Terronic společnosti EUBE, se prodává velmi úspěšně. Ještě před zahájením samotné výstavby, která je plánována na červenec letošního roku, je závazně rezervováno 40 bytů z celkových 136 nabízených bytových jednotek.

„Velké množství závazně rezervovaných bytů ještě před zahájením stavby nás utvrdilo v přesvědčení, že v Hradci Králové stále existuje silná poptávka po nových bytech za dostupné ceny,“ uvádí Dalibor Šubrt, regionální ředitel společnosti EUBE. Projekt má v současné době platné územní rozhodnutí a stavební povolení. „V nedávné době jsme vybrali generálního dodavatele, královéhradeckou společnost STAKO. Můžeme tak přikročit k zahájení výstavby, která započne již v červenci tohoto roku,“ dodává Šubrt.

Rezidence Park Třebeš (Terronic IV.) je součástí rozsáhlého rezidenčního developmentu, který společnost EUBE realizuje v Hradci Králové v městské části Třebeš. V této čtvrté etapě budou postaveny 3 bytové domy s celkem 136 bytovými jednotkami. Domy s 5 či 6 nadzemními podlažími nabídnou byty o velikostech 1+kk až 4+kk, od 40 m2 až po 100 m2. Architektem projektu je osvědčený Ateliér architektury Šuda & Horský, který se podílel na architektonickém řešení i předchozích fází projektu. Všechny 3 domy by měly být postupně dokončeny ve 2. čtvrtletí roku 2010.

Zdroj: Crest Communications

RubrikyRealitní trh