Uživatelské aplikace AdaptiApps

Uživatelské aplikace AdaptiApps

Schneider Electric představuje AdaptiApps, nové cloudové řešení přinášející výkonnost a pohodlí vlastních aplikací Vašim zaměstnancům, zákazníkům a dalším uživatelům budovy. Díky personalizaci a snadnému použití zlepšuje řešení AdaptiApps uživatelský komfort, přičemž poskytuje další úroveň řízení pro zvýšení operační a energetické efektivity.

Rozhodněte kdy, kde a jak se využíjí získaná data

Řešení AdaptiApps je navrženo pro individuální uživatele a jejich příslušné role, což jim umožňuje pohodlně monitorovat a spravovat relevantní systémy a vybavení pomocí tabletu nebo laptopu. Řešení AdaptiApps, nyní dostupné pro uživatele SmartStruxure, je možné rozšířit na další systémy a služby pro snadný sběr dat a jejich řízení prostřednictvím jediné aplikace.

Vzdálené ovládání teploty personálem recepce nebo lobby.

S uživatelskými aplikacemi AdaptiApps je možné:

– zpřístupnit systém netechnickému personálu
– zlepšit přehlednost a srozumitelnost pro lepší efektivitu a rychlejší reakci na každodenní úkoly
– vytvářet pro zákazníky a partnery různé další doplňující prvky s přidanou hodnotou

Hoteloví hosté mají možnost ovládat zábavní systém nebo přivolat pokojovou službu.

Možnost sledování stavu budovy a energetických hodnot.

Hlavní výhody AdaptiApps:

Konektivita – Podpora množství zařízení, včetně tabletů a laptopů, a platforem s operačními systémy iOS, Android, MAC OS a MS Windows.

Jednoduchost – Používání komponent aplikace, nazývaných widgety, je intuitivní a nevyžaduje školení uživatele. Díky centrální správě aplikací integrátorem BMS dochází k automatické aktualiziaci při přihlášení.

Přizpůsobení – Možnost vytváření aplikací s vlastním logem, barvami a grafikou pro snažší získání povědomí o značce mezi zákazníky a dalšími uživateli.

Personalizace – Použití stejného designu aplikace pro propojení uživatelů se stejnými úlohami, ale pouze k určité pracovní oblasti nebo vybavení, za jejichž správu jsou zodpovědní.

Efektivita – Monitorování a propojení komponent řešení SmartStruxture a systémů jiných, než BMS, pro kompletní a konzistentní řízení uživatelského prostředí.

Vývoj – Díky neustálému rozšiřování knihovny widgetů AdaptiApps se rozšiřují také možnosti řešení SmartStruxture a dalších systémů a služeb Schneider Electric.

Schneider Electric CZ, s. r. o.
Thámova 13
186 00 Praha 8
tel.:+420 281 088 111, + 420 382 766 333 , Fax: +420 224 810 849
e-mail:podpora@schneider-electric.com
web:www.schneider-electric.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Schneider Electric CZ, s.r.o.