Víte, kdo zvoní u vašich dveří, i když nejste doma?
Galerie(14)

Víte, kdo zvoní u vašich dveří, i když nejste doma?

Na tuto otázku naprostá většina z nás odpoví záporně, protože zkrátka nejsme doma a nevíme. V době, kdy téměř všichni vlastní chytré telefony a mnoho z nás také tablet, se nabízí nové možnosti pro vyšší bezpečnost i komfort právě při jejich využití spolu s domovním zvonkem ABB-Welcome.

Mobilní telefon i tablet jako domovní videotelefon
Domovní audio a videotelefony ABB-Welcome umí díky mobilní aplikaci Welcome-App přeměnit mobilní telefon nebo tablet na videotelefon.


Komfort – dozvoní se na vás každý
Uživatel může být zrovna na zahradě a grilovat, nebo odpočívat na pohovce a dívat se na televizi. Aplikace ABB-Welcome App, která běží v chytrém telefonu „na pozadí“, přenáší obraz a zvonění od vchodových dveří na váš mobilní telefon. Hned je vidět, kdo zvoní, a vítaným hostům lze otevřít pohodlně na dálku branku či vchodové dveře.

Venkovní audio a video tabla – bezpečno, komfort, design
Pokud je kladen důraz na maximální bezpečnost a komfort a uživatel chce vidět zvonícího za dveřmi, je potřeba využít video verzi ABB-Welcome s komfortním video tablem. Lez však zvolit i verzi audio tabla. Tabla mají špičkový design a jsou vyrobena z robustní ušlechtilé oceli o tloušťce 3 mm. Video tabla jsou vybavena kvalitní barevnou kamerou s mimořádným zorným polem (104° diagonálně) a nočním viděním. Šest infračervených LE diod reaguje dle intenzity okolního osvětlení.


Bezpečnost – víte, kdo u vás zvoní, i když nejste doma!
Bezpečnost je v mnoha ohledech výš, než vysoký komfort. Jakmile někdo stiskne tlačítko domovního zvonku (domovního telefonu ABB-Welcome), tak je z bezpečnostních důvodů:
– přenášen obraz zvonícího na mobilní telefon
– ukládány 3 fotografie do domovního videotelefonu, každá v jiný čas
– uložen protokol o čase zvonění


Pohled ven ke dveřím s pocitem bezpečí i komfortu
Chytrý telefon a tablet jsou úžasní pomocníci. S dotykovým videotelefonem ABB-Welcome je vidět vše, co se odehrává za dveřmi po zazvonění. Obraz je na videotelefon přenášen automaticky ihned se zazvoněním. Na XXL dotykové obrazovce s 18cm úhlopříčkou a vysokým rozlišením se zobrazuje každý detail u vchodových dveří. V režimu „nepřítomnost“ jsou v intervalu tří, pěti a sedmi sekund pořízeny z bezpečnostních důvodů vždy tři snímky zvonícího. Další snímky jsou ukládány, i když není nikdo doma, a to v průběhu hovoru. Zpětně si lze všechny snímky prohlédnout. Videotelefon po vložení karty může posloužit i jako fotorámeček. Intuitivní ovládání obstarává 6 rychlých tlačítek s množstvím funkcí.
 
Domovní audiotelefony pro zrak i sluch!
Hands-free ovládání je u domovních telefonů ABB-Welcome standardem. Zapomeňte na padající sluchátko. S Welcome mají uživatelé vždy volné ruce. Podsvícený, 3,8 cm velký displej zobrazí nejdůležitější funkce i v naprosté tmě. Pomocí tlačítek audiotelefonu lze ovládat zámek dveří, ztlumení zvuku, rozsvícení světla v hale i otevření vjezdové brány.

Domovní audiotelefony lze designově sladit s designem vypínačů a zásuvek. 9 designových řad a více jak 60 barevných a materiálových provedení

Domovní audiotelefony lze designově sladit s designem vypínačů a zásuvek. 9 designových řad
a více jak 60 barevných a materiálových provedení

Koncepce elektroinstalace od vchodových dveří po interiér s vypínači a zásuvkami
Domovní telefony ABB-Welcome plně souzní s designem vypínačů a zásuvek největšího českého výrobce domovních elektroinstalací ABB s.r.o., Elektro-Praga. 9 designových řad, 60 barevných a materiálových provedení je pro vás zárukou vytvoření stylového konceptu elektroinstalace bez kompromisu. Prohlédněte si také design audio a videotelefonů Welcome Midi

Více na www.domovnitelefonyabb.cz
ZDROJ: PR článek společnosti ABB s.r.o., org. jednotka Elektro-Praga