Zahradní domek: Místo, kam sníh a mráz nemůže

Zahradní domek: Místo, kam sníh a mráz nemůže

S neúprosným příchodem zimních měsíců nastává otázka, kam uschovat zahradní nábytek či nářadí. Jistě, každý z nás má určitě garáž nebo sklep. Tam by ovšem věci pouze překážely a bránili pohodlnému parkování. Máme pro vás skvělé řešení. Už jste někdy slyšeli o zahradních domích?

Středobod každé zahrádky
Zahrada bývá okrasou každého domova. Mnozí jí věnují podstatnou část života a proto je zcela nepřípustné, aby jí hyzdilo něco kýčovitého. Kam ale schovat zahradní nástroje nebo kde pohostit rodinu a přátelé? Právě zahradní domky jsou odpovědí na tyto otázky. Domek prakticky a vkusně ukryje zahradní nepořádek a vytvoří útulnou atmosféru pro posezení se známými.
Zahradní stavby se vyznačují vysokou kvalitou dřeva, díky níž budou stát na vaší zahradě dlouhá léta. Jsou navrhovány a stavěny tak, aby byly dostatečně stabilní a pevné, tudíž je neohrozí ani krutý vítr podzimních dnů. Zpestřete si v létě svůj pobyt na zahradě a v zimě udělejte z domku na zahradu praktické místo pro uskladnění sezónních věcí.

Domeček jako z pohádky
Kouzelnou atmosféru vaší zahradě vdechne zahradní domek na nářadí, jež je vyroben z kvalitního smrkového dřeva. Zavřete dveře uspěchanému světu a ponořte se do romantické pohádky, kterou bude zahrada dýchat třeba díky zahradnímu domku KIM.


Originál, který u sousedů nenajdete
Domky nemusí sloužit pouze jako skladovací prostory. Výborně se budou hodit i pro uspořádání zahradních párty a letních posezení u grilu. Jako vyšitý k této příležitosti bude například domek PARTYTUBE, jež na první pohled zaujme svou nevšední architekturou. Oživte i vy svou zahradu originální stavbou, která se jen tak nevidí.

Objevte kouzlo zahradních domků a v zimních měsících svěřte pod jejich ochrannou střechu nástroje a nářadí, aby na ně sníh a mráz nemohl.

ZDROJ: PR článek firmy Radek Herold

RubrikyDřevostavbyŠtítky