Nepřehlédněte veletrh DŘEVOSTAVBY 2012
Galerie(2)

Nepřehlédněte veletrh DŘEVOSTAVBY 2012

Sedmý ročník mezinárodního veletrhu dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů a úspor energií DŘEVOSTAVBY 2012 se uskuteční na Výstavišti Praha-Holešovice od 23. do 26. 2. 2012.


Tradice a kvalita, kterou jako jediní připravujeme v únorovém termínu již 7. rokem

  • Veletrh DŘEVOSTAVBY má nespornou tradici a kvalitu, podpořenou vzrůstající návštěvností.
  • Název DŘEVOSTAVBY je český, jasný, výstižný, rozumí mu odborník i koncový zákazník.
  • Vystavovateli jsou renomované firmy, které svou pravidelnou účastí potvrzují nejen své pevné postavení na trhu, ale také spolehlivé postavení veletrhu s náležitou zpětnou vazbou v podobě získání potřebných zakázek.

Veletrh DŘEVOSTAVBY je jedinečný svým rozsahem. Jeho hlavním cílem je popularizovat dřevostavby jako stavební systém budoucnosti. Dřevo je a vždy bude obnovitelným přírodním zdrojem a zůstane ve všech formách zpracování nepostradatelnou součástí používaných materiálů v oblasti stavitelství. Holešovický veletrh DŘEVOSTAVBY poskytuje ucelené informace o využití dřeva a přírodních materiálů ve stavebnictví a zpracování těchto plně obnovitelných přírodních zdrojů.

Veletrh na Výstavišti Praha-Holešovice doznal zajímavých vylepšení pro vystavovatele i návštěvníky: nové a velmi rozsáhlé spodní parkoviště, spodní vstupy přes Křižíkovy pavilony, další vjezd do areálu, kvalitní gastronomie aj. Hlavním zlepšením ročníku 2012 je však jasné oborové členění v jednotlivých prostorách. Veletrh DŘEVOSTAVBY 2012 bude největší v historii, zaujme veškerou možnou výstavní plochu areálu, Průmyslový palác, přední halu, Křižíkovy pavilony a Malou sportovní halu.

Pro odborníky, projektanty, investory, stavebníky a zájemce o moderní dřevostavby připravujeme atraktivní doprovodný program. Každý den se nejdůležitějších témat zaměřených na architekturu, konstrukce, technologie, úspory energie a financí, potřebných k realizaci stavby, zhostí nejvýznamnější autority nejen z České republiky.

V rámci doprovodného programu, soustředěného do jednoho místa, Salonu dřevostaveb, proběhne také slavnostní vyhlášení soutěže Dřevěná stavba roku 2011. Vítěz hlavní kategorie bude zveřejněn pouze na veletrhu DŘEVOSTAVBY 2012 v Praze-Holešovicích.

Souběžně s veletrhem DŘEVOSTAVBY 2012 proběhnou i tradiční veletrhy MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, KRBY A KAMNA, WINDOOR EXPO, FLOOR EXPO a ZAHRADNÍ NÁBYTEK.

Veletrh DŘEVOSTAVBY 2012 vám poskytne ucelený přehled o situaci na trhu, seznámí s novinkami či novými trendy, umožní najít informace o konkrétních cenách a produktech. Získáte kontakty na architekty, kvalitní stavební firmy, dodavatele dřeva ve všech podobách, dřevozpracujících strojů i veškerého potřebného nářadí – prostě všeho, co dnes k oboru kvalitních a energeticky nenáročných staveb patří.

Největší veletrh využití dřeva ve stavebnictví v ČR – DŘEVOSTAVBY 2012 proběhne na Výstavišti Praha-Holešovice ve dnech 23. až 26. února 2012.

Více informací najdete na www.drevostavby.eu.

–>–>