asb-portal.cz - Odborný portál pro profesionály v oblasti stavebnictví

Novinky sprchových koutů Palme

02.05.2014

Sprchové kouty od společnosti Palme  Vás okamžitě okouzlí výjimečným a čistým vzhledem.  Nabízí kvalitní technické zpracování, rozměrovou různorodost, dokonalý design a možnost atypického nadstandartního řešení.

Série DRIVE 1.0 se pyšní svými výjimečnými technickými parametry a to především magnetickým odklapem, který je nenahraditelným pomocníkem při údržbě posuvných dveří. Rozšířili jsme proto tuto sérii o 2dílné dveře do niky a k bočnímu dílu.

SPRCHOVÝ KOUT I DO INTERIÉRU
Posuvné dveře ze série Piana Slide. Jedná se o celoskleněné dveře, kde tradiční hliníkový rám byl zaměněn za skleněný rám. Rám je vyroben z tvrzeného bezpečnostního skla o sile 13 mm, čímž zajišťuje stabilitu sprchových dveří stejně tak jako hliníkový rám. Celkový netradiční design nabízí dojem výjimečnosti, luxusu a zároveň vzdušnosti.

V loňskem roce sem byla představena nova interiérové série PIANA RTW, která navázala právě na sérii Piana Slide. Výjimečný a čisty vzhled těchto sprchových koutů je největší přednosti, která Vás na první pohled uchvátí. Proto série PIANA RTW byla rozšířena i o 4dilne dveře, díky kterým získá interiér novou dimenzi.NOVÁ MYŠLENKA FLEXIBILNÍCH SPRCHOVÝCH KOUTŮ
Novinkou pro tento rok je variabilní sprchový kout Piana Flex, který je řešením pro malý prostor v koupelně nebo maximálního využití bezbariérové koupelny. Čistý jednoduchý vzhled ze snadnou manipulací patří k jeho z několika přednostem. Standartní výška je 2000 mm, sklo o šířce 8 mm. Posuvná část sprchového koutu Piana Flex umožňuje kout zmenšovat a zvětšovat.

Sprchový kout můžete nastavit až do šířky 3000 mm. Sprchový kout Piana Flex je doplněn madly ve stejném designu v provedení matná stříbrná nebo cenit chrom.www.palme.cz

Zdroj: PR článek společnosti PMH

Komentáře

Prepíšte text z obrázku do poľa. Ak nedokážete text rozoznať, kliknite na obrázok.

Další z Jaga Media