Sestavte si dokonalost a soulad interiéru

Sestavte si dokonalost a soulad interiéru

Sladit jednotlivé části interiéru tak, abychom splnili svá očekávání a vše lahodilo našemu oku a stylu, je někdy velmi tvrdým oříškem. Pro mnohé se tak může stát skvělým řešením systém obkladu zvaný E3, který zákazníkům nabízí společnost tilo s.r.o. Jde o komplexní, materiálově i stylově sladěný systém, v němž je zahrnuta pokládka podlahy, obložení stěny a stropu, a to vše v podobě jednoho uceleného systému obkladu.

„V praxi to znamená, že zvolená dýhovaná či dřevěná podlaha může plynule navazovat obložením na stěnu a následně i obkladem menší či větší části stropu,“ představuje systém E3 Ing. Zdeněk Vondrák, jednatel české centrály tilo s.r.o.
Důmyslnost systému E3 nepřináší pouze dokonalý soulad dřeva a dýhované krásy, ale spočívá také v možnosti využít obklad na stěně jako náhradu za barevnou výmalbu či zvýraznění pomocí velkého obrazu a jiných solitérních prvků, běžně užívaných na stěnách. Obklad E3 můžeme doplnit o poličky či celé policové systémy, stejně tak do něj může být zabudováno osvětlení v podobě bodovek či moderních LED svítidel.

„E3 nahradí například televizní stolek, neboť televizor můžeme umístit přímo na obloženou stěnu a díky tomuto dřevěnému pozadí určitě nebudeme mít pocit, že visí v prázdném prostoru,“ informuje dále Ing. Vondrák. V nabídce společnosti můžete vybírat z mnoha dekorů, ať už z tuzemských či exotických dřevin.

  
Obklad E3 v provedení Hobo Inline z  javoru kanadskéhoObklad E3 Hobo Longline  z ořechu, doplněný o policový systém v pracovně

Zdroj: tilo s.r.o.