Radiátory – elegance nejen pro vaši koupelnu
Galerie(11)

Radiátory – elegance nejen pro vaši koupelnu

Žebříkové radiátory jsou dnes neodmyslitelnou součástí skoro každé koupelny. Jejich design, provedení, povrchová úprava se stále přizpůsobuje aktuální trendům. Díky tomu se žebříkové radiátory již používají nejen do koupelen, ale umísťují se i do chodeb, šaten, kuchyní a podobně.

Před zakoupením radiátoru je dobré popřemýšlet nejen o designu, ale i o způsobu vytápění.

Radiátory můžeme napojit na běžný systém, pouze na elektřinu nebo kombinovaně. Ke kombinovanému vytápění je potřebná pouze elektrická topná tyč a termostatický ventil. Dnes již není zapotřebí žádného T-kusu či jiných částí. Technické zpracování ventilů dnes umožňuje, že napojení může být provedeno vzhledově čistě. 

Kombinované vytápění má velkou výhodu. Většinou v zimních měsících jsou radiátory v provozu pomocí běžného systému vytápění a v letních měsících, kdy je systém vytápění ve většině případů vypnutý, lze radiátor zapnout pouze na elektřinu, a to podle potřeby.

Cena radiátoru se pohybuje od 3 000 do 25 000 Kč. Ceny ventilů a topných týčí se pohybují okolo 3 000 Kč. Samozřejmě vždy záleží na typu provedení, designu a podobně.

Radiátor Kronos

Koupelnový radiátor Kronos nabízí výhodu jednoduchého zavěšení ručníků ze strany. Na dvě svislé trubky navazují příčné trubky s nenápadným trojbodovým systémem uchycení na zeď. Kronos je velmi oblíben pro svůj netradiční vzhled, který vnese do každé koupelny luxus a zvýrazní osobitý styl majitele. Součástí Kronosu je hliníková lišta, kterou můžete kdykoliv odejmout a tím měnit vzhled radiátorů.

  

Radiátor Rosendal

Neobvyklý a prostorově nenáročný radiátor Rosendal vhodný nejen do vaší koupelny, ale i do kuchyně, předsíně či haly. Radiátor je doplněn háčky pro snadné zavěšení ručníků. Rosendal je v nabídce v provedení chrom, metalický antracit, bílá – lak či kartáčovaná nerez.

Radiátor Darius

Technické zpracování tohoto radiátorů umožňuje jeho umístění vertikálně či horizontálně. Uchycen může být vpravo nebo vlevo. Vhodným doplňkem je chromový držák, který lze umístit dle vaší fantazie.

 

Topná tyč PMH-HT2

Elektrické topné těleso s termostatem umožňující nastavení teploty v rozmezí 30 až 60 °C. Dvoustupňová ochrana proti přehřátí. Funkce proti zamrznutí tekutiny. Nízká spotřeba energie během provozu díky pokročilé elektronice. Nastavení maximálního výkonu 2h s automatickým vrácením na původní nastavení +2h BACK nebo s automatickým vypnutím – funkce –2h OFF. Termostat lze otáčet o 320 °C pro snadnější montáž.

Termostatický ventil COMBI

Určený pro napojení radiátoru s vývodem na rozteč radiátoru. Elektrickou topnou tyč lze instalovat na libovolnou stranu radiátoru přímo do ventilu.

www.pmh-co.eu

–>–>