WC Cleanet Navia Novinka ve světě sprchových toalet
Galerie(8)

Laufen Cleanet Navia: Nová toaleta se zabudovanou bidetovou sprškou

Společnost Laufen přichází s novinkou WC Cleanet Navia se zabudovanou bidetovou sprškou, která se zaměřuje na uživatelské výhody a na udržení efektivního uživatelského rozhraní. Za inovativní toaletou stojí švýcarský designér Peter Wirz, který navrhl i její předchůdkyni, toaletu Cleanet Riva. Veškeré novinky je možné si prohlédnout v pražské Prague Gallery – Art of Bathrooms v blízkosti I. P. Pavlova.

Cleanet Navia – novinka ve světě sprchových toalet

Peter Wirz se při návrhu toalety řídil vizí čistoty a jednoduchosti, design je proto přizpůsobený vzhledu tradičního klozetu. Cleanet Navia je vybavený osvědčeným a intuitivním konceptem obsluhy s postranním ovladačem se základními funkcemi.

Toaleta má navíc i mobilní aplikaci, která je intuitivní na ovládání. Ta umožňuje přístup ke všem funkcím, které společnost Laufen již dříve vyvinula pro oblíbenou sprchovou toaletu Cleanet Riva.

WC Cleanet Navia Celokapotovaný kompaktní design
WC Cleanet Navia Elegantní design se skrytými inovativními technologiemi
WC Cleanet Navia Mimorádně účinná a zároveň jemná trysková srpcha
WC Cleanet Navia Nabízí vysoký uživatelský komfort a příjemný vzhled
WC Cleanet Navia Postranní ovladač se základními funkcemi
WC Cleanet Navia Toaleta se zabudovanou bidetovou sprškou která zapadne do každé koupelny
WC Cleanet Navia Tryska zapuštěná a ukrytá za záslepkou

Hygiena je pro novinku Cleanet Navia vším. Toaleta se snadno čistí díky konstrukci bez oplachového kruhu, povrch keramiky má hygienickou úpravu LCC. Vyměnitelná tryska, která je zapuštěná a ukrytá za záslepkou, se před každým použitím i po něm sama důkladně očistí.

Sprchová toaleta Cleanet Navia je svým kompaktním designem, jednoduchou funkčností a atraktivní cenou vhodná pro širokou cílovou skupinu.

TOP 5 Cleanet Navia
• Celokapotovaný kompaktní design
• Intuitivní ovládání tlačítkem nebo mobilní aplikací
• Mimořádně účinná, avšak jemná trysková sprcha
• Maximální důraz na hygienu
• Úsporná spotřeba energie

WC Cleanet Navia Mimorádně účinná a zároveň jemná trysková srpcha

Peter Wirz

Za toaletou Cleanet Navia, stejně jako jejím předchůdcem Cleanet Riva, stojí Peter Wirz, švýcarský designér, který dbal především na uživatelský komfort a příjemný vzhled: „Při navrhování Cleanet Riva jsme se zaměřily na naší vizi čisté jednoduchosti. Zákazníci nechtějí elektronickou toaletu, která vypadá jako stroj. Proto jsme pro Cleanet Riva zvolily elegantní design klasické keramické toalety. Její inovativní technologie jsou všechny schovány v pozadí.“

Vedle inovativní toalety představila společnost Laufen i další novinky, mezi jinými i zcela novou sérii The New Classic od Marcela Wanderse, a to včetně koupelnových baterií, rozšíření série Kartell by Laufen nebo Sonar od Patricie Urquioly. Veškeré novinky je možné si prohlédnout v pražské Prague Gallery – Art of Bathrooms v blízkosti I. P. Pavlova.

WC Cleanet Navia Nabízí vysoký uživatelský komfort a příjemný vzhled

www.laufen.cz

Zdroj: PR článek společnosti Laufen CZ