Kuchyňské baterie GROHE SmartControl

Baterie SmartControl přináší nový uživatelský zážitek

Kuchyně je srdcem domova, kde se celá rodina schází, sdílí si navzájem nápady, vaří a užívá si jídla společně. Naše stresující každodenní životy nám však často poskytují jen minimum volného času. Proto je důležité, aby kuchyňské práce byly co nejpohodlnější. K tomu je nezbytné inovativní kuchyňské vybavení. Na tomto místě vstupuje do hry společnost GROHE svou nabídkou revolučního kuchyňského portfolia zaměřeného na zákazníky a jejich potřeby.

Inteligentní tlačítkové ovládání těchto baterií přináší doposud nepoznaný uživatelský zážitek. Namísto použití páky slouží ke spuštění a zastavení proudu vody intuitivní ovládací systém SmartControl, u kterého stačí jednoduše stisknout tlačítko v horní části hlavy baterie. Otáčením stejného tlačítka lze precizně regulovat objem vody – od úsporného Eco až po výkonnou trysku Jet. Je zřejmé, že každodenní život v kuchyni už nikdy nebude jako dřív.

Stiskněte a otočte – chytrá technologie ke kuchyňskému dřezu

Technologie GROHE SmartControl je již nějakou dobou součástí našeho inovativního portfolia koupelnových produktů. A tento revoluční sprchový systém s tlačítkovým ovládáním se nyní dostává také do kuchyně. Jednoduchá a uživatelsky orientovaná manipulace s vodovodní baterií přispívá k inspirativnímu každodennímu životu v kuchyni, kde je při přípravě pokrmů třeba dělat mnoho věcí současně, ruce jsou vždy plné a hygiena je nanejvýš důležitá.

Baterie SmartControl nabízí intuitivní ovládání stisknutím a otáčením tlačítek. Pro spuštění průtoku vody jednoduše stiskněte tlačítko na výpusti baterie. Tlačítko jde bez problémů stisknout také loktem nebo zápěstím, což je ideální pro chvíle, kdy jsou obě ruce plné nebo špinavé. Pro přesné nastavení průtoku vody lze knoflík GROHE ProGrip otočit doprava nebo doleva – z úsporného proudu Eco na výkonnou trysku Jet. Teplotu lze snadno regulovat pomocí ventilu na těle baterie. Opětovným stisknutím tlačítka přerušíte průtok vody. Preferované nastavení množství vody se automaticky uloží pro příštím použití baterie.

Součástí kuchyňské baterie GROHE SmartControl jsou dva další praktické benefity, které usnadní každodenní život v kuchyni: Výsuvná sprchová hlavice zajišťuje maximální flexibilitu a díky magnetickému dokovacímu mechanizmu se sprcha po použití automaticky vrací do původní polohy.

Minimalistický design pro maximální pohodlí

Díky své intuitivní manipulaci splňuje tato nová baterie GROHE všechny požadavky na precizní ovládání, jednoduché pohodlí a maximální flexibilitu – pomocí jediného tlačítka. Kromě své uživatelské přívětivosti nabízí tato baterie minimalistický a výjimečně čistý design ve třech různých provedeních.

Model Minta zaujme svým minimalismem a oválnými tvary. Štíhlé, organické linie řady Essence vkusně doplní jakýkoliv elegantní interiér. A konečně, nová generace řady Zedra, nyní doplněná o tlačítkové ovládání SmartControl, kombinuje moderní vzhled a nekompromisní komfort.

Tělo baterie ve tvaru písmene A se pohodlně drží a opticky znázorňuje přirozené proudění vody. Společnost GROHE nabízí kuchyňskou baterii SmartControl v celkem jedenácti různých barvách, které umožňují zachytit individuální vkus a estetiku každé kuchyně.

Více informací získáte na webových stránkách grohe.com.