Designová kolekce nových malých domácích spotřebičů Gorenje by Ora Ïto

Spolupráce mezi Gorenje a renomovaným francouzským designérem se znělým jménem Ito Morabito začala před více než deseti lety. Hned od začátku je spojovala stejná vize, která staví design, originalitu, kvalitu a technologickou dokonalost nad vše ostatní.

Vývoj jejich spolupráce se odráží v nejnovější kolekci malých domácích spotřebičů Gorenje by Ora Ïto. Unikátní designová kolekce podporuje technologický pokrok a intuitivní uživatelské prostředí a zároveň zvýrazňuje krásu vizuální jednoduchosti. Spotřebiče z dílny toho skvělého umělce jsou všeobecně uznávané díky unikátním designovým prvkům v kombinaci s praktičností a rozmanitostí.

Gorenje by Ora Ïto

Kreativní francouzský designér byl vždy známý tím, že posouval hranice designu, aby vytvořil něco, co je nadčasově estetické a jednoduché. Vždy tak budete svůj čas v kuchyni trávit v dobré společnosti s dobrým vkusem. Řada obsahuje stolní mixér, ruční mixér, mixér, rychlovarnou konvici, kuchyňskou váhu a toustovač, vše dostupné v černé nebo bílé barvě, s kovovými akcenty a ergonomickým designem pro snadnější manipulaci.

kolekce nových malých domácích spotřebičů Gorenje by Ora Ïto

Veškeré spotřebiče naleznete na www.gorenje.cz