Darujte slunce, darujte infrasaunu

Darujte slunce, darujte infrasaunu

Chcete někomu darovat skutečně jedinečný a výjimečný dárek? Infrasauna je vynikající možností jak darovat luxus a teplo. Přečtěte si něco víc o  jejích blahodárných účincích na lidské tělo a kam všude se hodí.

Blahodárné účinky na organismus

Saunování a příjemný vliv infrazáření má velmi pozitivní účinky na lidský organismus. Pomáhá s lepším prokrvením, což znamená, že tělo efektivně zbavuje toxických látek. Při pravidelném používání infrasauny se můžete zbavit problémů s celulitidou, snížit svoji nadváhu a značně posílíte svůj imunitní systém. Obzvlášť v zimním období, kdy je nedostatek slunečního záření se to skutečně hodí. Kromě toho pomáhá zlepšení cirkulace krve pro lepší regeneraci namáhaných svalů, proti potížím s nespavostí a dá se využít i v boji pro špatné náladě nebo depresím.

Vhodné do téměř každého interiéru

Malé prostorové nároky, jednoduché zakomponování a přirozený vzhled umožňují umístit infrasaunu téměř do každého interiéru. Už je pouze na vás, kde si vyhradíte místo pro relaxaci. Mít vlastní saunu už není pouze výsada nejbohatších lidí žijících v obrovských sídlech, pořídit si jí může téměř každý.

Jednoduchá montáž

K montáži stačí základní nářadí a vše je velmi rychlé a jednoduché. Veškerá elektroinstalace je už namontována od výrobce a jediné co musíte udělat, je zapojit infrasunu správně do zdroje elektrické energie. Ale ani to není problém díky velmi přehlednému označení. Montáž tak zvládne každý šikovný člověk bez problému doma.

Výjimečný a skvostný dárek

Můžete svým blízkým darovat dovolenou, kde stráví v příjemném teple několik dní. Nebo jim můžete darovat „domácí wellnes“, aby si dopřáli příjmenou relaxaci a prohřátí těla, kdykoliv se budou chtít. To je radost, která vydrží.

ZDROJ: PR článek společnosti Marimex CZ s.r.o.

Aktuálně
Aktuálně