Bydlení pro studenty i zaměstnance
Galerie(2)

Bydlení pro studenty i zaměstnance

O bydlení v bezprostřední blízkosti Západočeské univerzity v projektu Unicity Plzeň je rekordní zájem. Rezidenční projekt společnosti Daramis určený nejen k vlastnímu bydlení, ale také k investičním účelům, má od 1. srpna prodané téměř dvě třetiny ze 184 jednotek první fáze.

„V úspěch projektu Unicity Plzeň jsme pevně věřili, ale obrovský zájem investorů příjemně překvapil i nás. Jednoznačně se potvrzuje, že investice do netradičních realit lákají a poptávka po nich je vysoká. Unicity Plzeň je dosud nejrychleji se prodávajícím rezidenčním projektem v našem portfoliu,“ říká Martin Vachek, výkonný ředitel společnosti Daramis Management.

Unicity Plzeň tvoří areál šesti samostatných budov s bytovými jednotkami v dispozicích od 1+kk do 2+1. Nabízí ideální bydlení pro vysokoškolské studenty z místních univerzit i zaměstnance pracující v okolí Borských polí. Součástí projektu je udržovaný park ve vnitrobloku a komerční plochy určené k pronájmu. Do budoucna Daramis počítá se zřízením komplexních služeb pro místní obyvatele, mezi které bude například patřit přístup k vysokorychlostnímu internetu, nepřetržitý provoz recepce nebo kamerový systém.

Unicity Plzeň
Místo: Plzeň
Developer: Daramis
Dokončení výstavby: 2018