Architekti a designéři si padli do noty s JAP FUTURE

Firma JAP FUTURE disponuje širokým portfoliem designových interiérových a exteriérových produktů, které plně souzní s moderním trendem současného bydlení – MINIMALISMEM. Navíc v průběhu posledního roku došlo ke zprovoznění nových výrobních hal, které výrazně zvýšily produktivitu práce a zlepšily pracovní podmínky zaměstnanců.

Koncem června, během tří dnů, proběhlo v areálu firmy setkání s architekty a designéry, kterým JAP FUTURE připravil pestrý program. Program a záměr prezentace přiblížil jednatel firmy, pan Petr Paksi: „naše výrobky jsou určeny hlavně do designových interiérů pro náročné zákazníky. Naším záměrem bylo představit vše důležité těm, kteří takové interiéry navrhují, tedy bytovým architektům a designérům.“

Zdroj: JAP FUTURE

V hlavním a vedlejším showroomu byly k vidění nosné produkty-stavební pouzdra, dveře MASTER,  IDEA a CLEVER, skryté zárubně, posuvy, schodiště i zábradlí. V rámci venkovní expozice byla představena novinka, Vchodový systém LIBERTY, který získal ocenění Grand Prix za nejlepší výrobek na veletrhu FOR ARCH 2022. Jeho unikátnost je v komplexnosti řešení funkcí spjatých s užíváním domu.

Zdroj: JAP FUTURE

Velkého ocenění se organizátorům dostalo za možnost nahlédnout pod pokličku a do detailu si prohlédnout novou výrobní a expediční halu, která významně změnila tvář celé firmy. Tato investice zefektivnila výrobu a skladové hospodářství a dokázala eliminovat negativní vlivy, zejména vzrůstající ceny materiálových a energetických vstupů.

Zdroj: JAP FUTURE
Petr Paksi
Petr Paksi | Zdroj: JAP FUTURE

A jak setkání hodnotí jednatel, pan Petr Paksi: „akci v takovém rozsahu jsme uspořádali premiérově a vzhledem k tomu, že naše pozvání přijalo 438 bytových architektů, designérů a dalších odborníků z branže, jsem rozhodně takovým zájmem nadšen. Myslím, že obě strany si mají co nabídnout a mohou těžit z oboustranně výhodné spolupráce“.

Andrej Gajdos
Andrej Gajdoš | Zdroj: JAP FUTURE

Andrej Gajdoš / ateliér Saga: JAP FUTURE nabízí různorodý sortiment, dotažený do detailu. Od konkurence se liší hlavně tím, že jsou one stop, one shop, kdy architekt může vyřešit několik položek na jednom místě a dává mu to možnost jednotlivé prvky sjednotit, aby interiér působil jako jeden celek.

KATEŘINA Šindelářová
KATEŘINA Šindelářová | Zdroj: JAP FUTURE

Kateřina Šindelářová / Absolut design: JAP FUTURE je velmi výrazný v designu, stíhají moderní trendy, jsou v závěsu za italskými výrobci dveří. Pro mě je důležité, že jde o českou firmu s perfektním servisem pro architekty i zákazníky

ZDROJ: PR článek společnosti JAP FUTURE