Společnost MaMaison Hotels & Apartments zorganizovala mezinárodní summit prodejců

Před nedávnem se v prostorách hotelů a rezidencí MaMaison Hotels & Apartments konal mezinárodní summit prodejců. Účelem summitu bylo pomoci hotelovým manažerům, ředitelům prodeje & marketingu a jejich zaměstnancům nalézt nové způsoby, jak rychle a profesionálně reagovat na změny v pohostinském sektoru a také upozornit na nové možnosti v této oblasti.

Součástí summitu bylo setkání mezinárodních obchodních zástupců reprezentujících MaMaison a Suncani Hvar ve Spojených státech, Anglii, Skandinávii, Francii, Itálii a Španělsku, a také zástupců TravelClick a BridgeStreet Worldwide, kteří přiletěli z celého světa, aby se zde navzájem podělili o své poznatky a zkušenosti.


„Letošní summit byl pro nás z organizačního hlediska zcela zásadní. Rádi bychom, aby byl rok 2008 tím nejúspěšnějším a proto bylo letošní setkání všech manažerů a zástupců na jednom místě natolik důležité. Prodejní summity jsou stále důležitější pro šíření zajímavých informací, vytváření perspektivních strategií a kvalitní spolupráci managementu a zaměstnanců. Hotelový sektor je vysoce konkurenční prostředí a pro společnost jako je MaMaison, která působí hned v několika zemích, je možnost setkání všech členů mezinárodního týmu jedinečnou příležitostí, kterou musí využít. Hmatatelným přínosem takové události bude jednotná strategie, koherentní komunikace a soudržnější týmový duch.”

JJ Doran, ředitel prodeje a marketingu MaMaison Hotels & Apartments

Na programu dvoudenního summitu byly prezentace manažerů všech hotelů a rezidencí MaMaison z celé Evropy. Mezi dalšími významnými účastníky summitu byli: (Itálie a Španělsko) Gianni Martino – International COO a Francesco Rosso – ředitel prodeje HTMS Italia; (Francie) Odile Gimel – prezident a Dominic Hawkins – manažer prodeje Partance France; (Anglie) Ryan Levitt – Hills Balfour Synergy a Paul Liczbinski – Managing Director Global Direct; (USA) Brad Beaty – spolumajitel SFA-Passage Distinctive Travel Marketing (v blízké době Passages of Distinction); (Skandinávie) Peter Didriksson.

Další informace naleznete na: www.orcogroup.com