PSJ získává dva nové manažery pro zahraniční projekty

Exportní divize české stavební společnosti PSJ v květnu rozšířila své řady o dvě nové posily. Na pozici regionálního manažera pro jihovýchodní Asii nastupuje Ing. Michal Čižík, projektovým manažerem pro východní Evropu se stal Mgr. Václav Papež. Společnost si od jejich příchodu slibuje především další podporu v rozvíjení svých zahraničních aktivit v těchto regionech.

Michal Čižík (foto) do PSJ přichází ze společnosti Veolia Water střední Evropa a Rusko, kde 5 let působil na pozici zástupce technického ředitele a to zejména v Rusku a na Ukrajině. V PSJ bude zodpovědný za vedení projektů a rozvoj nových aktivit společnosti a to jmenovitě ve Vietnamu a Laosu. Hovoří plynně anglicky, rusky a francouzsky.

Václav Papež před nástupem do PSJ působil ve společnosti CEC Consulting jako Area Manager pro oblast Mongolska a Ruské federace. Hlavní náplň jeho práce bude představovat rozvoj nových aktivit společnosti a vedení projektů v oblasti Ruské federace a Ukrajiny. Hovoří rusky, ukrajinsky a anglicky.

Zdroj: Ewing Public Relations