Postiženým povodněmi nabízí HELUZ slevu na stavební materiál

Více než 40% cenové zvýhodnění na nákup cihelného systému nabízí lidem postiženým letošními povodněmi společnost HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

Těm, kteří se po povodních chystají na obnovu svého domova, chce společnost HELUZ pomoci formou výrazných slev na nákup stavebního materiálu. Ceny jsou ještě o 5 % nižší než nabídka internetového obchodu HELUZ a tvoří tak nyní více než 40% zvýhodnění oproti standardnímu ceníku. Nabídka platí od 1. července 2009 po dobu jednoho roku a využít ji mohou jak fyzické, tak právnické osoby.

„Sami máme s rizikem povodní nemalé zkušenosti, protože naše firma sídlí v jižních Čechách,“ říká Ing. Jan Krampl, obchodní ředitel společnosti HELUZ. „Dobře proto víme, že jakákoli pomoc ubere lidem, kteří přišli vinou povodní o své domovy, část starostí a posune je blíže zpět k důstojnému bydlení a klidnému životu.“

Zvýhodněná cenová nabídka se vztahuje na cihelný systém a je zároveň jednou z nejnižších cen za tento druh stavebního materiálu v celé České republice. Nabídka navíc zdarma zahrnuje služby, jako je výpočet materiálu, vyhotovení kladečských plánů a výpočet energetického štítku.

Na bezplatné infolince 800 212 213 se zájemci dozví veškeré podrobnosti včetně podmínek, za jakých je sleva poskytována. Na tomto telefonním čísle budou zaznamenávány také předběžné objednávky. Další informace jsou k dispozici i na stránkách společnosti www.heluz.cz.

„Víme, že vzápětí po povodních lidé nemají čas ani myšlenky řešit další stavbu. Naléhavějšími problémy jsou odklízení škod, dočasné bydlení, náhrada od pojišťovny a další. Proto bude tato nabídka platit celý rok,“ vysvětluje Ing. Krampl. „Nevylučujeme ani, že ji ještě o několik měsíců prodloužíme, abychom vyhověli časovým potřebám většiny zájemců.“

Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.