Olivier Fritsch, ředitel výroby AQ Okna

AQ Okna, přední výrobce a dodavatel oken, dveří a prosklených fasád v České republice, s potěšením oznamuje, že Olivier Fritsch (34) je od 7. dubna novým ředitelem výroby.

Předtím, než začal pracovat pro AQ Okna, působil Olivier Fritsch jako projektový manažer společnosti Green Bear Poland (ORCO Group), kde měl na starosti projekty větrných farem. V minulosti pracoval také pro Groupe PAPREC, přední francouzskou recyklační společnost. Jako ředitel dceřiné společnosti Groupe PAPREC (Francie – 75) byl Olivier zodpovědný za recyklaci průmyslového odpadu, vývoj nového softwaru pro řízení mezinárodních aktivit, vypracování rozpočtů a technických analýz. V rámci Groupe PAPREC zastával pozici ředitele také u ostatních poboček, např. v Senegalu. Olivier má bohaté zkušenosti v oblasti tiskařské výroby, automobilového průmyslu a logistice.

Olivier vystudoval strojní a výrobní inženýrství v Mety ve Francii, v roce 1997 dokončil studia účetnictví a financí v Paříži a následně získal titul MTP (Master of Technical Purchaser). Mezi jeho zájmy patří tenis a hra na saxofon.

Zdroj: Best Communications