Nové jmenování ve společnosti Discovery group

Discovery group, přední soukromá developerská a investiční společnost se sídlem v České republice a na Slovensku, s více než 450 miliony EUR ve svém developerském programu, s potěšením oznamuje, že jmenovala Daniela Fiřta (39) do pozice Associate Development Director.

Daniel bude zodpovědný za akvizice společnosti a povede projektový tým v průběhu realizace několika nových projektů Discovery group.

Daniel má více než deset let zkušeností v oblasti nemovitostí. Posledních šest let pracoval jako Real Estate Manager pro McDonald’s ČR, kde měl na starosti asset management stávajících restaurací společnosti a také plánované projekty v České republice a na Slovensku.

V letech 1997 – 2001 zastával pozici Real Estate Finance Specialist a Deputy Director v realitním oddělení Hypoteční banky. Daniel dohlížel na aktivity v oblasti nemovitostí, řídil tým 16 realitních specialistů a více než 300 externích odhadců v 13 pobočkách společnosti po celé České republice.

V minulosti Daniel pracoval jako Project Manager pro Breiing Planconsult GmbH, kde mj. dohlížel na rozvoj sítě GSM (T-Mobile, Eurotel, Siemens) a také zastával pozici Project Engineer u společnosti Passerinvest.

Daniel vystudoval stavební fakultu na ČVUT v Praze a získal titul certifikovaný odhadce v oboru ekonomika a stavebnictví na Ústavu soudního inženýrství Vysokého učení technického v Brně. Mluví plynně anglicky a má základní znalost němčiny a ruštiny. Je rozvedený a mezi jeho záliby patří lyžování, squash a hra na hudební nástroje.

„Daniel je kvalifikovaný odborník s jedinečnými komunikačními a vyjednávacími schopnostmi, které jsou v této pozici naprostou nezbytností. Má bohaté zkušenosti v různých oblastech realitního sektoru. Jsem opravdu rád, že se stane členem našeho developerského týmu,” řekl Jonathan Wilkinson, Managing Director, Discovery group.

Zdroj: Best Communications