Jeden radiátor pro jakékoliv použití

Jeden radiátor pro jakékoliv použití

Plánujete letos nově stavět nebo rekonstruovat? Nezapomeňte i na výměnu radiátorů! Jejich výměna se vyplatí, neboť tak lze značně snížit náklady za energii a škodlivé emise.

Nový deskový radiátor značky Kermi therm-x2 Vplus kombinuje technické výhody energeticky úsporné technologie x2 s možností realizace různých způsobů jeho připojení. Shodný rozměr připojení umožňuje nejen rychlou a jednoduchou montáž, ale také změnu velikosti radiátorů i po instalaci rozvodů trubek. Rozměry radiátoru lze tedy i dodatečně změnit, což umožňuje optimální flexibilitu při projektování.

Vedle všech třech designových řad: lesklé hladké provedení therm-x2 Plan-Vplus, jemně profilované provedení therm-x2 Line-Vplus a výrazné provedení therm-x2 Profil-Vplus, jsou k dostání také hygienické modely (bez bočních a horních krytů nebo konvekčních plechů) pro speciální požadavky na rychlou a přístupně snadnou údržbu a ochranu proti korozi.

Při použití 50 mm připojení nabízí them-x2 Vplus možnost 2-stupňové montáže. Tzn., že instalatéři mohou provést kompletní instalaci trubek a zkoušku systému bez radiátoru. Každý radiátor se montuje pouze jednou. To šetří čas a náklady.