I letos čeká na vítěze projektantské soutěže 200 lahví vína!
Galerie(1)

I letos čeká na vítěze projektantské soutěže 200 lahví vína!

Své poháry opět hojně naplní vínem vítězové dalšího ročníku projektantské soutěže „Pohár plný vína“. Ten soutěžící, který nejlépe uspěje v klání pořádaném každoročně společností KM Beta a.s., si totiž tradičně odveze 200 lahví kvalitního moravského vína a k tomu zájezd dle vlastního výběru v hodnotě 10 tisíc Kč. Zkrátka nepřijdou ani ti na druhém a třetím místě. Získají 100 resp. 50 lahví vína a navíc zájezdy od CK KM TRAVEL dle vlastního výběru v hodnotě 7500 resp. 5000 Kč!

Soutěže se mohou zúčastnit všichni projektanti nebo architekti, kteří pošlou na adresu společnosti KM Beta a.s. (KM Beta a.s., Dolní Valy 2, 695 01 Hodonín) nebo předají regionálnímu manažerovi fotografie vlastní naprojektované a zrealizované stavby spolu s vyplněnou přihláškou. Podmínkou je použití střešní krytiny KM Beta, zdicích prvků KMB SENDWIX či obkladových pásků KM Beta v přihlášených projektech. Soutěžní objekt musí být zkolaudován. Do výběru budou zařazeny přihlášky odevzdané do 31. 1. 2010.

Vyhodnocení soutěže leží i letos na bedrech odborné pětičlenné poroty ve složení: Mgr. Zdeněk Svoboda, Střechy, fasády, izolace; Ing. Peter Halász, Jaga group; Jiří Ladman, Business Media CZ, s.r.o.; Ing. Ludvík Pelka – hlavní technolog KM Beta; Ing. Martin Urbanec – technický poradce KM Beta. Porota bude hodnotit architektonické řešení stavby, vhodný výběr a správné použití materiálů a dále originalitu projektu a řešení detailů.

Více na www.kmbeta.cz.