Redakce radí: březnové tipy na online akce

online events
Zdroj: Shutterstock

Tento březen to bude právě rok, kdy nás nepřipravené zastihla první vlna opatření a restrikcí proti kovidu. Za ten rok se toho nemálo změnilo – a to včetně pořádání konferencí a shromáždění.

Celá řada naplánovaných akcí byla odsouvána či rušena tak dlouho, až bylo jasné, že bude muset být nastaven nový formát setkávání, který pořádání akcí umožní.

A tento formát našel své místo v online prostoru, kam může vyrazit prakticky každý, kdykoli a odkudkoli. Klidně i ze svého obýváku, s počítačem, hrnkem ranní kávy a v pyžamu. Tedy pokud samozřejmě nepatří mezi přednášející. Na co se můžeme těšit v březnu?

Ohřev teplé vody, tepelná čerpadla, větrací potrubí

Pořadatel: Stiebel Eltron
Kdy: semináře v průběhu celého března
Vstupné: zdarma
Více info: https://www.stiebel-eltron.cz/cs/sluzby/skoleni.html

Série jedno či dvouhodinových seminářů zabývajících se tématy ohřevu teplé vody, zásobníkových ohřívačů vody, větracích potrubí, tepelných čerpadel vzduch – voda či decentrálního zásobování teplou vodou. Na každý seminář je nutno se hlásit samostatně.

Nové modulární stropní sálavé panely

Pořadatel: Zehnder
Kdy: 5. 3. 2021
Vstupné: zdarma
Více info: http://azpromo.cz/webinar-zehnder-nove-modularni-stropni-salave-panely-maximalni-flexibilita-5-3-2021/

Zehnder představuje novou generaci stropních sálavých panelů Zehnder ZFP charakteristických svou modulární konstrukcí, která umožňuje vzájemně kombinovat širokou paletu prvků pro dosažení maximální flexibility. Akce je akreditovaná na komoře ČKAIT (0,5 bodu) i ČKA (1 bod).

Příležitosti v dekarbonizované energetice

Pořadatel: EGÚ Brno
Kdy: 9. 3. 2021
Vstupné: zdarma
Více info: https://www.egubrno.cz/konference/prilezitosti-v-dekarbonizovane-energetice/

Seminář bude věnován odhadu vývoje energetiky (Best Estimate) především v období do roku 2030 s výhledem do roku 2050, odhadu vývoje cen energetických komodit, možnostem financování projektů v energetice v rámci dekarbonizace a příkladům realizací rozvojových projektů v energetice (flexibilita, nové zdroje).

Veletrh ISH 2021

Pořadatel: Messe Frankfurt Co Ltd
Kdy: 22. 3. – 26. 3. 2021
Vstupné: 19,99 €
Více info: https://ish.messefrankfurt.com/frankfurt/en.html

Pravidelně pořádaný veletrh se bude, navzdory pandemii, konat i v roce 2021 – tentokrát ovšem online. Akce již tradičně představí nejen firmy, ale i nejnovější aktuality a výrobky na trhu z oblasti chlazení, vytápění a klimatizací, spolu s novinkami z dalších oblastí TZB.

Hygienické rozvody pro rekuperaci

Pořadatel: Zehnder
Kdy: 26. 3. 2021
Vstupné: zdarma

Více info: http://azpromo.cz/webinar-zehnder-hygienicke-rozvody-vzduchu-pro-rekuperaci-snadno-rychle-kvalitne-26-3-2021/

Red