Na prestižním veletrhu Bau 2023 společnost Hörmann určitě nepřehlédnete

Zdroj: Hörmann

Po více než čtyřech letech se v termínu 17. – 22. 4. 2023 otevřou v německém Mnichově brány tradičního stavebního veletrhu Bau 2023, který patří k největším přehlídkám stavebního segmentu v celé Evropě. Mezi vystavujícími nebude pochopitelně chybět ani koncern Hörmann, přední světový výrobce dveří, vrat a logistických technologií.

Společnost Hörmann představí v Mnichově celou řadu novinek a návštěvníci ji najdou v hale B3 (stánek 302), kde se na ploše přesahující 1600 m2 budou moci seznámit s více než stovkou inovací z celkem 16 výrobních závodů sdružených pod značkou Hörmann.

Koncern docílil v roce 2022 rekordního obratu přes      1,5 mld. EUR a také v letošním roce očekává další nárůst prodejů. Společnost rovněž neustále rozšiřuje svoje podnikatelské aktivity, za zmínku stojí například žádaná novinka v sortimentu, a to vjezdové a parkovací systémy (závory).

Zdroj: Hörmann

Hörmann cílil v minulých letech na nové segmenty podnikatelské činnosti, jako jsou například dřevěné interiérové dveře, kdy koncern zakoupil před časem německou firmu HUGA. V roce 2022 pak následovala akvizice německého výrobce dveří, společnosti Lebo Türen.

Návštěvníci veletrhu Bau 2023 jsou proto srdečně zváni do výstavního stánku společnosti, kde se dozvědí mnoho zajímavých informací o celém sortimentu i společnosti a k dispozici jim budou odborníci na jednotlivé výrobní segmenty.

 Komerční informace; zdroj: Hörmann Česká republika