Dům roku 2024

HELUZ odstartoval soutěž pro stavebníky a projektanty. Rovným dílem si rozdělí 100 tisíc

Společnost HELUZ spouští nový ročník oblíbené soutěže Dům roku, v rámci které hledá nejlepší realizaci z cihel HELUZ. Letošní novinkou je zvýšení výhry na 100 tisíc korun, kterou pořadatel automaticky rozdělí mezi investora, čili stavebníka a autora projektu. Přihlásit stavbu může kterýkoli z nich. Registrace jsou otevřené od 19. února do 15. dubna.

Soutěž HELUZ Dům roku 2024 je určena pro stavby z cihel HELUZ dokončené mezi 1. lednem 2018 a 15. dubnem 2024. Pro účast je nutné nahrát minimálně tři fotografie a projektovou dokumentaci. Přihlásit se mohou jak architekti a projektanti, tak investoři, přičemž je vyžadován vzájemný souhlas obou stran.

Hlavní výhra 100 tisíc korun připadá na vítězný dům. HELUZ ji rovnoměrně rozdělí mezi investora a autora projektu. Registrace do soutěže HELUZ Dům roku probíhá prostřednictvím online formuláře na oficiálních stránkách soutěže.

Dům roku 2024
Dům roku 2024 | Zdroj: HELUZ

Po uzávěrce registrací odborná porota vybere deset finalistů, kteří postoupí do fáze veřejného hlasování. Finální projekty budou představeny na Facebooku a webu společnosti HELUZ. Následně veřejnost rozhodne o vítězi prostřednictvím hlasovacího formuláře. Dům, jenž získá nejvíce hlasů, obdrží finanční odměnu ve výši 50 tisíc korun pro investora a 50 tisíc korun pro projektanta / architekta. Hlasování mohou soutěžící podpořit sdílením a propagací na sociálních sítích.

Padesátitisícový voucher předají výhercům obchodní zástupci společnosti HELUZ. Součástí výhry je natočení krátkého videa a profesionální nafocení Domu roku 2024. Fotografie budou poskytnuty oběma stranám k volnému užití. Bližší informace jsou k nalezení na webu.

Termín registrace do soutěže: 19. února až 15. dubna
Výběr poroty: 15. dubna až 28. dubna
Zveřejnění finalistů: 29. dubna
Ukončení hlasování: 13. května
Vyhlášení vítěze: 16. května
Přihlašování je otevřené pro: stavby z cihel HELUZ postavené od 1. 1. 2018 do 15. 4. 2024