Stánek Wienerberger

Wienerberger představí novinky na stavebním veletrhu FOR ARCH 2022

Partneři sekce:

Největší výrobce pálených cihel a keramické střešní krytiny Wienerberger zve všechny investory, partnery i odbornou veřejnost na svou výstavní expozici v PVA Praha Expo – Letňany. Novinky, zajímavosti, akční nabídky i poradenství, týkající se zdicího systému Porotherm, pálené střešní krytiny Tondach, fasádního řešení Terca a venkovních dlažeb Semmelrock a Penter budou připraveny na veletrhu FOR ARCH ve dnech 20.-24. 9. 2022.

V expozici bude k vidění mnoho novinek, které v posledních měsících ve společnosti Wienerberger vyvíjeli, abychom přinesli nejmodernější řešení v oblasti výstavby rodinného domu nebo na fotovoltaické moduly WeVolt X-Tile, které se integrují mezi střešní krytinu. Nebudou chybět ani novinky z produktového portfolia Porotherm, např. víceúčelová cihla Porotherm 20 T Profi / Profi Dryfix.

Návštěvníci si mohou prohlédnout výrobky přímo na místě. Odborníci představí řešení splňující standard NZEB II (domy s téměř nulou spotřebou energie), jednovrstvé zdivo Porotherm bez nutnosti dodatečného zateplení, moderní zateplovací systém střech Tondach iRoof a odborně vám poradí v oblasti stavění z keramických materiálů. Mimo jiné bude nachystaný denní program ve formě zdicích ukázek.

V expozici naleznete i Wienerberger konfigurátor domu, a to rovnou na dvou velkoplošných dotykových obrazovkách, které budou k dispozici pro každého návštěvníka. Nakonfigurujte si vysněný dům za 5 minut a získejte mimořádné slevy na stavební materiál.

Stánek naleznete v hale 2, sektor A08.
Expozice je otevřena ve všední dny od 10:00 do 18:00 h, v sobotu od 10:00 do 17:00 h.
Adresa výstaviště: PVA EXPO Praha, Beranových 667, 199 00 Praha 9 – Letňany
red