Partneři sekce:
  • SCHELL
  • P.M.H. Invest & Trade s.r.o.

Konvektorová vytápěcí tělesa – úspora energie a ochrana životního prostředí

Konvektorová vytápěcí tělesa – úspora energie a ochrana životního prostředí

Společnost Jaga je rodinná firma, která byla založena v roce 1962 v Belgii a postupem času se stala předním výrobcem konvektorových a designových otopných těles v Evropě. Na českém trhu působí společnost Jaga úspěšně již bezmála 18 let, o čemž svědčí spolupráce s architektonickými ateliéry, investory, zrealizované projekty a rovněž i mnohá tuzemská i zahraniční ocenění – například Čestné uznání za nejlepší exponát, těleso Knockonwood DBE na výstavě Aqua-therm Praha 2008, titul Nejpřínosnější exponát pro systém Oxygen na výstavě Moderní vytápění 2008, cena Koskar 2007 v kategorii Design za těleso Heatwave a další.

Široká škála produktů společnosti Jaga nabízí výrobky vysoké kvality, a to jak z hlediska estetického, tak i použitých materiálů, bezpečnosti, úspory energie a ekologie (tělesa a jejich komponenty jsou plně recyklovatelné), vyhovující nejvyšším evropským standardům. Otopná tělesa Jaga jsou vhodná pro použití s tepelnými čerpadly a kondenzačními kotly.

Nabídka produktů společnosti Jaga je rozdělena do třech kategorií obsažených ve třech katalozích:

1. První z nich tvoří tělesa z řady Jaga Energy Savers – tělesa s inovativní technologií Low-H2O s velmi nízkým obsahem vody. Díky této důmyslné technologii těleso s výměníkem Low-H2O vytápí rychle a rovnoměrně. Výsledkem této kombinace je jednak úspora energie, ale i například snížení roční spotřeby CO2, což výrazně přispívá k větší čistotě ovzduší ve vašem okolí a zároveň naplňuje Kjótský protokol. Produktová řada Jaga Energy Savers obsahuje cca 10 otopných těles, například Knockonwood – konvektorové těleso s dřevěným krytem, Strada, Mini, tělesa na zabudování do stěny a další.

2. Druhou kategorii tvoří dynamická otopná tělesa Jaga Top Performers. Otopná tělesa z této řady jsou ještě úspornější, mnohem komfortnější, jejich rozměry jsou menší, lehce udržují požadovanou teplotu v místnosti. V této kategorii naleznete tělesa se systémem DBE (Dynamic Boos Efect) – inteligentní mikroprocesor a high-tech aktivátory pro zvýšení výkonu tělesa. Produktová řada Jaga Top Performers obsahuje cca pět otopných těles DBE. Součástí kolekce Top Performers je i systém Oxygen – řízené větrání snižující koeficient energetické náročnosti budov, těleso Brise se systémem vytápění, ventilace a chlazení a AVS (Air Venturi System) ohřívače vzduchu.

3. Poslední kategorii tvoří designová otopná tělesa z řady Jaga Eyecatchers. Tato tělesa jsou skutečná umělecká díla, jedinečná pro svůj vzhled a decentní pro svoji jednoduchost. Tělesa z kolekce Iguana, Geo – kamenné těleso, Heatwave – rokokové těleso z polymerbetonu a další zahřejí nejen váš dům, ale také vaše srdce.

Ve třech výše zmíněných katalozích naleznete veškeré potřebné informace k tělesům: rozměry a výkony, barevná provedení, informace o připojení těles, mřížky a kryty těles, volitelná příslušenství, jako jsou držák ručníku, odkládací deska, ventily Jaga Deco, svěrná šroubení, elektrický topný prvek a další.

Společnost Jaga rovněž nabízí možnost dodání nestandardních těles na objednávku. Dodací lhůty se pohybují v rozmezí od 2,5 do 5,5 týdnů v závislosti na barvě, rozměrech a typu tělesa. Servis zajišťuje servisní oddělení společnosti Jaga nebo smluvní servisní partneři – podle dohody. Společnost Jaga garantuje na své výrobky záruku 30 let.

Společnost Jaga je progresivní společností, která po celou dobu své existence přichází na trh s novými koncepcemi výrobků, jak v technickém, tak i estetickém ohledu a letošní rok není výjimkou.

Na podzim tohoto roku se naši zákazníci mohou těšit na následující novinky: Mini Canal DBE – podpodlahové těleso se systémem DBE a novým umístěním výměníku tepla, Briza – kombinace vytápění, chlazení a ventilace, Twine & Pinch ocelová designová tělesa, Play – konvektorové otopné těleso s dřevěným krytem s možností kombinací barev a designové mřížky podpodlahových těles: Pebbles – pevná mřížka, hliníkový odlitek, Accordion – svinovací hliníková mřížka.

Prohlédněte si hi-tech kolekci výrobků Jaga a využijte výhody, které splní všechny vaše nároky na komfort.

Více informací o produktech, činnostech, cílech a filosofii společnosti Jaga naleznete na webových stránkách www.jagacz.com, na telefonním čísle +420 220 190 516-7, případně přímo v sídle společnosti: Čsl. armády 325, 253 01 Hostivice, ČR.