Komunikujte se svým komfortem

Ohřívače Ariston lze nyní snadno ovládat pomocí hlasových příkazů a plně je integrovat do ekosystémů společnosti Apple a Amazon Smart Home. Dosáhnout optimálního pohodlí nebylo nikdy snazší!

Máte doma moc teplo nebo příliš chladno, ale jste příliš zaneprázdněni nebo unaveni, abyste s tím něco udělali? To je jen jeden možný scénář stojící mezi vámi a optimální úrovní komfortu mezi vašimi čtyřmi stěnami.

Ale to vše se nyní mění: Inteligentní ohřívače Ariston spolu se všemi modely, které se mohou připojit k inteligentnímu termostatu Cube S Net, lze nyní ovládat hlasovým příkazem přes Apple HomeKit a Amazon Alexu.

Hledáte ve svém obývacím pokoji něco navíc? Jediné, co musíte udělat, je zeptat se! Siri a Alex dají vašemu kotli vědět, zda potřebujete o několik stupňů teploty více, a zapnou nebo vypnou ohřívač těsně předtím, než vyrazíte ven nebo se vrátíte z práce.

Váš ohřívač vody nebo plynový kotel Ariston se tak stane nejnovějším přírůstkem do vašeho inteligentního domácího prostředí a zajistí, že optimální úroveň komfortu je jen pár slov daleko.

Tím, že Ariston nabízí takovou impozantní funkčnost, se stává jednou z prvních značek v segmentu tepelného komfortu, které poskytují inteligentní konektivitu, stejně jako šanci na správu zdrojů vytápění a domácích spotřebičů přes Amazon Alexu nebo Apple HomeKit – připojené k Ariston Net App.

Váš plynový kotel je nyní možné dálkově ovládat – ještě další možností pro dosažení maximální snadné obsluhy. Je nějaký problém s vaším spotřebičem? Aplikace Ariston Net odešle oznámení o problému přímo do vašeho telefonu a umožní vám rychle vyřešit veškeré drobné nepříjemnosti z pohodlí dotykové obrazovky, ať už jste doma, v práci, nebo s přáteli.

Jakýkoliv problém s vaším kotlem bude okamžitě identifikován. A pokud máte tendenci zapomenout na věci, nebojte se: aplikace také připomíná, kdy má proběhnout pravidelná roční údržba.

Všechny tyto nové funkce nejen že neuvěřitelně usnadňují život, ale také šetří váš čas a peníze, čímž snižují náklady na energii až o 25%.

Vize komfortu Ariston: jednoduchá, chytrá, udržitelná. A teď stačí jen říct pár slov vaší Siri nebo Alexe.

ZDROJ: PR článek společnosti Ariston Thermo CZ s.r.o.

RubrikyVytápění