FOR ARCH 2018: Chytré větrání a ekologické elektrické vytápění s firmou Zehnder

FOR ARCH 2018: Chytré větrání a ekologické elektrické vytápění s firmou Zehnder

Partneři sekce:

Společnost Zehnder zve na přednášky určené všem zájemcům o problematiku elektrického vytápění a komfortního větrání s rekuperací tepla. Uskuteční se v rámci veletrhu For Arch 2018 (18. - 22. 9. 2018) 20. resp. 21. září.

Chytrá a zdravá domácnost
Zákazníci očekávají ten nejvyšší standard bydlení, maximální komfort a maximální energetickou účinnost. Ale nejen zákazníci – vysoké nároky klade také legislativa. Se systémy větrání s rekuperací tepla Zehnder a inteligentními komfortními větracími jednotkami Zehnder ComfoAir Q je k dispozici inovativní a flexibilní kompletní systém, který ideálně odpovídá všem těmto požadavkům. Přepracovaný design a inovativní technologie Zehnder ComfoAir Q zaručují časově nenáročnou instalaci, obzvláště snadné uvedení do provozu a bezvadný provoz. Různé možnosti ovládání přináší vhodné řešení pro každý požadavek – od ovládání na intuitivním displeji, přes mobilní aplikace až po rozhraní KNX pro snadnou integraci do systému řízení budovy. Vše podstatné o systémech komfortního větrání s rekuperací tepla Zehnder a jejich správné integraci do konceptu chytrého bydlení se dozvíte ve čtvrtek 20. září od 16:00 v Sále č. 3.

Inovativní a revoluční elektrické vytápění
V souladu s trendem snižování energetické náročnosti budov a dopadů na životní prostředí roste význam elektrických radiátorů. V budovách s nízkou spotřebou energie se vzhledem k malé tepelné ztrátě nevyplatí investovat do teplovodního vytápění. Od 1. ledna 2018 platí nové nařízení Evropské unie, stanovující požadavky na EcoDesign lokálních topidel (dále jen EcoDesign).

Toto nařízení je závazné pro výrobce a firmy realizující elektrické vytápění. Týká se elektrických topidel / radiátorů s výkonem ≥ 250 Watt pro čistě elektrický provoz a také pro kombinovaný (teplovodní & elektrický) provoz s elektrickou topnou tyčí, vestavěnou do radiátorů ve výrobním závodě. Požadavkům nařízení a z nich vyplývajícím výhodám pro spotřebitele se bude věnovat tato přednáška.

Společnost Zehnder, švýcarský výrobce špičkových radiátorů a systémů řízeného větrání s rekuperací, se v rámci své filosofie udržitelného rozvoje touto problematikou dlouhodobě zabývá. V současnosti nabízí několik řešení, jak splnit náročné požadavky evropského nařízení a v rámci veletrhu FOR ARCH 2018 s nimi seznámí i odbornou a laickou veřejnost.

Přijďte se osobně seznámit s problematikou tohoto nařízení Evropské unie i se způsoby jeho řešení na přednášku, která se koná 21. září od 13:00 v Sálu 3 výstaviště PVA Letňany.

Exkluzivní topné těleso Zehnder Zenia
Vrcholem přednášky bude představení inovativního komfortního topného modulu Zehnder Zenia. Mimořádné možnosti instalace vestavěním do stěny nebo na stěnu nabízí správné řešení pro téměř každou situaci, stejně jako maximální svobodu designu. Zehnder Zenia představuje zcela inovativní a revoluční elektrické topné těleso, jehož minimalistický design se bez problémů integruje do moderní koupelnové architektury. Výjimečný komfortní topný modul Zehnder Zenia nejen příjemně a antibakteriálně usuší ručníky, ale také pohodlně vyhřeje koupelnu. Inovativní design a technologie modulu Zehnder Zenia byly oceněny cenou „Design Plus“ a „Reddot award 2018“.

Expozici společnosti Zehnder najdete v hale 7, č. stánku 7A14.

Pro bližší informace kontaktujte: M 731 41 44 43 • info@zehnder.cz • www.zehnder.cz