Partneři sekce:
  • SCHELL

I revizní technici už mají svou online aplikaci

I revizní technici už mají svou online aplikaci

Vzít do ruky telefon, zapsat si veškeré údaje a vyřešit administrativu přímo na místě. Pak se v kanceláři posadit k počítači a mít k zapsaným datům přístup. Doma u televize se podívat do kalendáře, kolik zákazníků na vás čeká zítra. Tohle všechno mohou revizní technici dělat s aplikací INSPECTO.

INSPECTO je online aplikace určená revizním technikům. Je uzpůsobena přímo pro jejich činnost, zpracována tak, aby jim ušetřila co nejvíce času, a samozřejmě v souladu s veškerými pravidly, nařízeními a normami. Hodí se pro většinu revizí technických zařízení, ocení ji každý technik, který se nebojí moderních technologií a chce mít všechno hezky pod palcem. V současné době obsahuje INSPECTO modul pro revize elektrických technických zařízení, skládá se z oddílů Elektrické stroje, Zařízení pro oblouková svařování, Elektrické spotřebiče a Systém ochrany před bleskem. Během podzimu přibude oddíl Elektroinstalace.

INSPECTO vás nenechá ve štychu

INSPECTO je velmi komplexní aplikace. Umožňuje spravovat databázi klientů, závad, plánovat si svůj pracovní čas, uchovávat informace o měřicích zařízeních a samozřejmě zadávat revize, prohlížet ty staré. Zároveň v ní ale nenajdete žádné zbytečné informace, které by vás jen zdržovaly. Vše je jasné, rychlé, přehledné. INSPECTO slouží svému účelu, o víc se ani nesnaží.

Obrovskou výhodou je, že máte aplikaci vždy a za každých okolností s sebou. Funguje v prohlížečích na počítači i na přenosných zařízeních. Revizi začnete třeba na tabletu, fotky nahrajete z mobilního telefonu a doma na počítači vše dokončíte. Data se ukládají online, a tak je máte vždy u sebe.

Technici oceňují minimum administrativy

Super vlastností revizní aplikace INSPECTO je, že vás zbaví nadbytečné administrativy. Vše si vyplníte pohodlně v této aplikaci a už nebudete potřebovat žádný další kancelářský software.

To je jen jeden příklad za všechny, jak se aplikaci daří naplňovat přání techniků. Ostatně ti se nacházejí přímo ve vývojářském týmu. Nikdo totiž neposkytne lepší zpětnou vazbu než sami uživatelé. Vývojáři jsou otevření také připomínkám ze strany odborné veřejnosti. Tak na nic nečekejte, stáhněte si INSPECTO, zjednodušte si život a třeba ho i pomůžete vylepšit. Oficiálně bude aplikace k dispozici v průběhu září 2018, už nyní se ale na inspecto.online můžete přihlásit k odběru novinek, aby vám zahájení prodeje neuniklo. Navíc lze získat speciální AMPER EDICI 2018 zdarma.

ZDROJ: PR článek firmy Inspecto s.r.o.