Dvě novinky z řad osoušečů STIEBEL ELTRON. ULTRONIC Plus & ULTRONIC Premium

Moderní vysoušeče rukou představují nejefektivnější a nejhygieničtější alternativu, jak si osušit ruce. V současnosti tak hrají neodmyslitelnou součást veřejných toalet a oproti papírovým ubrouskům či ručníkům šetří vaše finance.

Teplovzdušné osoušeče rukou od společnosti STIEBEL ELTRON navíc vynikají svým vysokým výkonem a mimořádně tichým provozem.

Vybrat si můžete hned ze dvou novinek z portfolia společnosti STIEBEL ELTRON, a to mezi ULTRONIC Plus či ULTRONIC Premium. Oba osoušeče disponují extrémně krátkou dobu osoušení a ruce budete mít suché za méně než dvanáct sekund. Oba ideálně poslouží pro sanitární prostory v gastronomii či v komerčních a veřejných budovách.

Zdroj: STIEBEL ELTRON

Bezdotykové a infračervené ovládání obou vysoušečů rukou navíc zajišťuje úsporný provoz a díky speciálnímu HEPA filtru zvyšují hygienu při osoušení rukou. Oba přístroje nabízí integrované čističe vzduchu, které si poradí s prachem, pylem či bakteriemi v místnosti.

Společnost STIEBEL ELTRON nezapomíná ani na design, vysoušeč ULTRONIC Premium je tak navíc vybaven vysoce odolným kovovým krytem, který mimo elegance také zajišťuje odolnost osoušeče proti vandalismu.

Zdroj: STIEBEL ELTRON

Komerční informace; zdroj: STIEBEL ELTRON