Partneři sekce:
  • Stavmat
  • Českomoravský beton

Samba 11 posuvná taška získala na IBF zlatou medaili

Samba 11 posuvná taška získala na IBF zlatou medaili

Na slavnostním zahájení mezinárodních Stavebních veletrhů IBF, SHK a URBIS INVEST v Brně byly uděleny ceny nejlepším exponátům. V soutěži o Zlatou medaili IBF bylo uděleno pět ocenění, z nichž jedno získala i novinka společnosti Tondach Česká republika s.r.o. - velkoformátová posuvná taška Samba 11.


Soutěž Zlatá medaile je určena veletržním exponátům, které svými parametry určují trendy ve stavebnictví, a v technickém zařízení budov. Kritéria pro hodnocení jsou novost, originalita konstrukčního řešení, ekologické aspekty apod. Vyhlašovatelem a organizátorem soutěže jsou Veletrhy Brno, a.s.

Slavnostní předávání ocenění Zlaté medaile 2009 proběhlo již první den veletrhu 21. dubna při slavnostním večeru, na který byli pozváni všichni vystavovatelé a významné osobnosti oboru i politického a společenského života. Zlatou medaili za Sambu 11 přebírala z rukou předsedy Poslanecké sněmovny, Miloslava Vlčka, marketingová ředitelka společnosti Tondach, Jana Klasová.

Vítězné exponáty vybírala odborná porota ve třech kolech, přičemž třetí kolo probíhalo tajně. Vyhodnocené exponáty byly oceněny symbolem soutěže – skleněnou originální replikou logotypu soutěže s označením „Zlatá medaile IBF 2009“ a diplomem.

Samba 11 získala podobné ocenění již v lednu letošního roku na mezinárodním veletrhu Střechy Praha 2009. Cena Zlatá taška 2009 se uděluje za nejlepší vystavovaný exponát veletrhu.

SAMBA 11 posuvná taška
Velkoformátová posuvná střešní taška s elegantní vlnou. Největší výhodou je právě její velký formát, který umožní snížit počet tašek na m2 střechy. Taška umožňuje kladení na střešní latě o roztečích 345 –385 mm, tedy v rozmezí až 4 centimetrů. Drážky ve svislém i horizontálním směru zajišťují bezpečnou ochranu podstřeší v náročných klimatických oblastech a navíc lze použít i ve velmi nízkých sklonech střešních ploch od 12º.

Více o posuvné tašce Samba 11 na www.tondach.cz/stresni-krytina/posuvne-tasky/samba-11

Zdroj: TONDACH Česká republika s.r.o.