Efektivní hospodaření s místem
Galerie(3)

Efektivní hospodaření s místem

Partneři sekce:

V průběhu života se nám hromadí mnoho věcí, jež je nutné někam umístit. Může se jednat o předměty, na něž máme pěkné vzpomínky a nepřipadá v úvahu se jich zbavovat nebo například staré, už dlouho nevyužité náčiní, které sice nepotřebujeme, ale co kdyby náhodou jednou... Za zmínku jistě stojí i různé sbírky čehokoliv. Objemná alba s poštovními známkami, pohlednice, případně nespočet miniaturních modelů veteránů. Máme toho zkrátka moc. A vše je třeba uskladnit tak, aby nedošlo k poškození nebo ztrátě. K tomu skvěle slouží regály.

Nejen do firemních skladů

Regály do skladů lze báječně využít ve firmách, kde určitě najdou své uplatnění, ale i kupříkladu v garáži. Jen vzpomeňte na neskutečné množství krabiček s hřebíky, šroubky a maticemi. Také pilky, brusky a další nářadí je možné mít přehledně uložené v regálech. Neradi chodíte na půdu vašeho domu, protože pohled na neuspořádaně rozmístěné zavařovací sklenice ve vás budí hrůzu a špatné svědomí, jelikož jste všechno stále neuklidili? A co staré noviny? Dávno použité hračky vašich již dospělých dětí? Pořiďte si regály. Ty vás zbaví nepořádku bezpečně.

Unesou i pořádně těžký náklad

Kovové regály mají několik atributů, které z nich dělají jedničku při uskladnění veškerých věcí. Jednak jsou svou vahou lehké a přemístit je zvládne snad každý dospělý člověk. A to je někdy přece jen potřeba. Jejich montáž je velice snadná a rychlá. Regály bývají totiž sestavovány zásuvným systémem bez použití šroubů. Už nebudete nechápavě kroutit hlavou nad nedostačujícím počtem šroubků. Nemusíte mít žádné. Povrchová úprava kovových regálů zajišťuje dlouhou životnost prostřednictvím galvanického pozinkování. S klidem je umístěte do vlhkého sklepa. Zvládnou to. A navíc jedna třešnička na dortu! Zapomeňte na nudné šedé regály. Co třeba modré? I ty můžete mít. Pokud vás zajímá nosnost regálu, pak vězte, že je téměř nekonečná! Šest set kilogramů není problém.

ZDROJ: PR článek firmy AB-STORE s.r.o.