Stavba domu od zdiva až po střechu

Dokončit stavbu v termínu a v co nejlepší kvalitě? To je snem každého dobrého stavebníka. Jak si práci ulehčit a ušetřit i spoustu času? Na tyto a další otázky naleznete odpovědi v našem článku. A pokud budete mít i další dotazy, není nic snazšího než se ozvat odborníkům ze společnosti KM Beta, kteří vám rádi poradí.

Když zdivo, tak pevné s přesnými rozměry

Zdivo představuje pomyslné srdce stavby. Díky zdicímu systému Sendwix a jeho rozmanitému množství výrobků vyřešíte i atypické problémy stavby (nepravoúhlé arkýře, obloukové stěny a pod.). Není cihla jako cihla. Zdicí systém Sendwix má díky specifické výrobní technologii velmi přesné rozměry. Neztrácíte čas broušením či řezáním a stavíte jednoduše, přesně a rychle.

Zdroj: KM Beta

Správné napojení stěn = snadné napojení kabelů elektroinstalace

Sekání drážek pro elektroinstalaci už dávno odzvonilo. Rozvody se vám budou snadněji realizovat přes již připravené elektrokanály zabudované přímo ve zdivu Sendwix. Při vyzdívání vás povedou velice tenké linky (šrafy) na vnějším líci bloků, které přesně označují osy kanálů a napoví vám jak provést ideální vazbu zdiva při samotném vyzdívání. Dále šrafy můžeme využít jako rychlou kontrolu správné vazby a průchodnosti elektrokanálů.

Pevnost a dobrá akumulace, záruka spokojeného bydlení

Pevnost stavby jistě ocení i další generace. Abyste se mohli na systém Sendwix plně spolehnout KM Beta provádí zátěžové testy odolnosti. A to jak ve svých laboratořích tak na reálných stavbách. Tak vám zaručí, že stavba, kterou postavíte opravdu vydrží.

Bydlení v domě bez kvalitního vytápění je téměř nepředstavitelné. Topné jednotky se mohou kdykoliv pokazit, proto nespoléhejte jen na ně, když nemusíte. Záda vám kryje zdivo Sendwix se svými akumulačními schopnostmi. Teplo zjednodušeně řečeno „nasaje“ a postupně ho do interiéru uvolňuje.

Dům postavený ze systému Sendwixu tedy postupně uvolňuje teplo a lze tak ušetřit podstatné množství financí. Sendwix oceníte i v horkých letních měsících, kdy akumuluje chlad a zabrání přehřívání interiéru, proto ve většině případů není potřeba instalace klimatizací.

TIP: Umístění technických místností, koupelen, kuchyní hned vedle obytných prostor – to jsou běžné problémy v dispozici staveb. Předejděte tomu se zdivem s dobrými akustickými parametry.

Zdroj: KM Beta

Pomyslnou stavbu uzavírá střecha…

Ať už se pustíte do rekonstrukce nebo pokládáte krytinu na novostavbu, každá krytina by měla být pevná a dostatečně odolná, aby si poradila i s extrémními rozmary počasí. Za kvalitou nemusíte chodit daleko.

Ve více než 500 prodejních místech v celé ČR najdete betonové krytiny od KM Beta, které vám nabízí záruku 50 let a zároveň širokou nabídkou betonových střešních doplňků, se kterými snadno vyřešíte střešní prostupy (na větrání, na odvětrávání, umístění slunečního kolektoru, na přístup ke komínu a podobně).

Zdroj: KM Beta

Stavební materiál s tradicí na trhu

Materiály pro vaši stavbu objednávejte od výrobce KM Beta, který vám materiál vyrobí v tzv. jednom balíčku. Už 30 let vyrábí zdicí systémy Sendwix a Profiblok, stropní systémy Miako a Hurdis, střešní krytinu Beta, Rota, Hodonka a suché maltové směsi Profimix – zkrátka materiál pro hrubou stavbu.

Ostatně přesvědčte se sami a prolistujte si níže jejich nabídku stavebního materiálu, nebo rovnou kontaktujte regionálního manažera společnosti působícího přímo ve vašem regionu.

TIP: Pro vypracování přesnější nezávazné kalkulace spotřeby materiálu a jeho ceny odešlete projekt kliknutím zde. 

Ceník stavebního materiálu společnosti KM Beta pro odbornou i laickou veřejnosti k prolistování zde.

ZDROJ: PR článek společnosti KM Beta