Partneři sekce:

Zvedací/posuvný systém pro maximální průhlednost

Zvedací/posuvný systém pro maximální průhlednost

Zvedací/posuvný systém heroal S 77 SL splňuje všechny požadavky v jednom systému: maximální průhlednost, bezbariérovost, snadné otevírání a zavírání, velké šířky a výšky a jasné linie. Nové architektonické konstrukční prvky s vyváženým poměrem designu, maximálního pohodlí a funkčnosti.

Varianta otevření přes roh

Díky nové konstrukci dorazu lze otevírat do úhlu o velikosti až 90°. Rozšíření o tuto variantu otevření, u které jsou otevřená obě dvě křídla, vytváří zcela nový průchozí prostor. Prostorový koncept tak získává nový individuální a výrazný prvek.

Maximální průhlednost a jasné linie

Integrace pevného zasklení (monorail) namísto pevného křídla a možnost realizace celoskleněných řešení vnitřních a vnějších rohů představují další konstrukční varianty pro pocit velkorysého prostoru.

Také integrace vkládacího prvku do varianty otočného, výklopného nebo otočně-výklopného okna nebo ventilační klapky v pevně zasklené části lze okamžitě realizovat, nabízí možnost vytvoření ventilačního průřezu, aniž by bylo nutné systém zvedacích posuvných dveří otevírat. Díky svému rozmanitému tvarovému provedení umožňuje systém heroal S 77 SL řešení pro všechny typy otevírání a konstrukční varianty až po modulovité napojení.

Bezpečné a kontrolované otevírání a zavírání

Uzavírání a obsluha se může provádět jak manuálně, tak automaticky. I přes značnou šířku a výšky lze systém ovládat pohodlně a bezpečně. U křídel o hmotnosti od 200 kg usnadňuje ovládání tažná pružina a posilovač kliky. O větší pohodlí se stará použitá brzda křídla „Silent Close“, která spolehlivě brzdí rychlost při otevírání a zavírání. Všechny tyto komponenty jsou volitelné a poskytují uživateli trvalou podporu.

heroal ePower

Automatickou hnací sílu poskytuje pohon heroal ePower, který je napájen akumulátorem. Všechny komponenty pohonu ePower jsou integrovány do křídla skrytě, takže pouze ovládací prvek představuje viditelný rozdíl ve srovnání se standardními zvedacími/posuvnými dveřmi. Popřípadě lze posuvné křídlo ovládat pomocí dálkového ovládání. Připojení probíhá podle principu plug and play a umožňuje bezpečnou montáž pro okamžité uvedení do provozu. Akumulátory jsou zásobovány energií přes bezdrátový přenos elektřiny pomocí stykacích kontaktů. Pohon lze rozšířit o sledování otevírání a zavírání. Nový pohon heroal ePower v kombinaci s drenážním systémem heroal DS dělá ze zvedacích/posuvných dveří heroal S 77 SL kompletně bezbariérové řešení dveří s nulovým prahem.

Foto: Zvedací posuvné dveře heroal S 77 SL

Úplné otevírání rohu o velikosti 90° pro velké vstupní prostory.

Osvědčené technologie pro nejlepší hodnoty

Vedle osvědčené geometrie křídel heroal, která splňuje všechny požadavky na tepelnou izolaci u křídel všech velikostí a hmotností, zajišťují již známé technologie heroal optimální vlastnosti tohoto vysoce kvalitního systému. V ohledu na propustnost vzduchu a těsnost vůči dešti s větrem umožňuje efektivní těsnění středového dorazu se 4 úrovněmi těsnění a přídavnou zarážkou proti větru nejlepší hodnoty. Díky násobnému uzavření lze použít prvky s třídou odolnosti až RC2.

Další informace naleznete na internetových stránkách: www.heroal.com

Foto: heroal

ZDROJ: PR článek společnosti heroal – Johann Henkenjohann GmbH & Co.KG

RubrikyOkna a dveře