Partneři sekce:

Univers – jedny vrata na celý život

Univers - jedny vrata na celý život

Jsou výrobky, které nenakupujeme každý den, ale pořídíme je někdy pouze jednou za život, nebo alespoň jednou za opravdu dlouhou dobu, a to se záměrem, aby nám pak sloužily do delší čas. A u takových produktů budeme obzvlášť chtít, aby byly kvalitní, držely si stále své vlastnosti, jenž mají mít a také aby byly podle našich přání. Protože používat či dívat se na něco, co se nám třeba nelíbí, to také asi není to pravé.

Jestliže však budeme chtít opravdu dobrý výrobek, nejspíš si budeme muset připlatit – pokud ovšem nebudeme mít zrovna takové štěstí, že bychom narazili na výhodnou nabídku, jako se stalo nyní vám, když máte možnost zakoupit si kvalitní garážová vrata za solidní cenu.
Univers vyrábí v České republice jak garážová, tak i průmyslová vrata, která díky nejmodernějším technologiím a výrobě v nově vybavených halách v Kadani zákazníkovi poskytují to nejlepší, co lze v tomto směru nabídnout.

Výhodou těchto vrat je například jejich systém propojenosti vnějších a vnitřních ocelových plechů, který je jediný svého druhu vytvořen tak, že neexistuje žádný tepelný most, což má za následek, že panely v zimě nepromrzají.

Další předností garážových i průmyslových vrat Univers je určitě také osobní přístup ke klientům, neboť každá garážová vrata jsou vyráběna na míru. Zákazníkovi je tedy vytvořen produkt přesně podle jeho požadavků, a to nejen co se velikosti vrat týče, ale také z hlediska jejich vzhledu, který si rovněž volí sám.


Vybírat může přitom z osmi základních barev podle vzorníku RAL, z šesti dalších barev, které napodobují dřevo, anebo je po domluvě možno vyrobit vrata v jakékoli barvě podle vzorníku RAL. Dohromady ještě v kombinaci s různými typy panelů a povrchů to dává více než 250 odlišných variant garážových i průmyslových vrat, což zaručuje, že nebudou mít všichni zákazníci firmy Univers stejné výrobky, což by mohlo být třeba pro někoho nepřijatelné.


Při vymýšlení různých designů se vychází ze dvou základních variant garážových vrat, které může zákazník mít. Odvíjí se přitom od možností, jež mu poskytuje jeho garáž, do které je pořizuje.
Prvním typem jsou garážová vrata RSD 01, jenž jsou vhodná pro garáže s nízkým nadpražím a šířkou mezi jednotlivými zdmi do tří metrů. Mnohem prodávanější je však varianta druhá, a to je typ RSD 02, což jsou sekční vrata vyhovující většině garážím. Umožňují šířku otvoru až šest metrů a dodávají se stejně jako první variant buď s motorovým, nebo ručním ovládáním.
Třetím typem jsou rolovací vrata, které mají hlavní výhodu v tom, že mají minimální nárok na prostor.


Všechny typy jsou více popsány na internetové stránce http://www.univers.cz/garazova-vrata, kde můžete nalézt nejen popis výroby sendvičových panelů, který probíhá na automatických linkách v Kadani, ale také je tam například kontaktní formulář pro vaše dotazy a spousta dalších informací, které vám určitě pomohou v rozhodování, jestli není dobré si právě teď pořídit výhodně nová garážová vrata. České Budějovice je další město, ve kterém najdete pobočku firmy. Další města jsou například Plzeň, Ústí nad Labem, Praha nebo Kladno.

ZDROJ: PR článek společnosti Univers Tech s.r.o.

RubrikyOkna a dveře