KALEIDO folie
Galerie(4)

Dřevodekory na oknech stále populární

Dřevěné, ale i jiné typy dekorů, jsou dílem povrchové úpravy okenních profilů, která se nazývá kašírování. Jedná se o trvalé nanesení speciální okenní folie pomocí primeru a lepidla na jednotlivé profily, ze kterých se následně okna vyrábí. Tato fólie může mít mnoho podob, barev i dekorů. Firma REHAU nabízí ve svém katalogu KALEIDO FOLIE více než 220 těchto designů včetně stále populárních dřevodekorů.

Nové vnímáni designu

Společnost REHAU vždy s předstihem reaguje na rostoucí požadavky trhu, ale také se přizpůsobuje současným trendům, mezi které dnes patří autentičnost a dokonalost v detailech. Právě tomu odpovídá nová řada dekorů nazvaná KALEIDO WOODEC představená na letošním veletrhu Fensterbau Frontale. Nové dřevodekory propůjčují okenním profilům až neuvěřitelně hodnověrný vzhled dřeva s výraznou povrchovou strukturou. Nová ražba fólií KALEIDO WOODEC je tudíž perfektní na pohled i na dotek, a díky jejím vlastnostem lze bez nadsázky říci, že v mnohém předčí originální dřevěná okna. Zejména z pohledu životnosti, barevné stálosti, odolnosti vůči slunečnímu záření a samozřejmě i údržby. Snadno si jej každý na první pohled splete s originálem.

Dub je dub

Nový dekor vychází ze stále populárního dubu s matným povrchem. Nyní je exkluzivně na českém trhu nabízen ve třech atraktivních odstínech. Prvním z nich je plně probarvený typicky dubový odstín tmavšího dřeva Turner Oak Alt, druhým je světlejší a chladnější Sheffield Oak Concrete se šedým nádechem a třetím Sheffield Oak Alpine jenž svou světlostí osloví všechny architekty, kteří se budou klonit ke stylu skandinávského designu. Všechny tři dekory lze však s úspěchem uplatnit nejen v tradiční, ale i v moderní architektuře průmyslových, kancelářských či obytných domů. Nové dřevodekory svou propracovaností a povrchovou strukturou vnáší zcela nový řád do vnímání plastových oken a jejich uplatnění v současné architektuře.

Další informace na www.rehau.cz

Folie Kaleido Woodec
Kaleido Woodec
KALEIDO folie