Hoďte se do klidu s KLIDEOU!

Narušuje vám domácí pohodu nadměrný hluk z okolí? Nedá vám spát strach ze zlodějů? Máte doma divoké ratolesti, které mají fotbalové hřiště doma i na terase? Zabezpečte se a ze svého domova udělejte oázu klidu, pomohou v tom okna v novinkovém provedení KLIDEA!

„Základem úpravy KLIDEA u oken VEKRA je izolační trojsklo, u něhož je z vnější nebo vnitřní strany místo běžného skla použito sklo vrstvené, tedy v podstatě složené ze dvou skel. Mezi nimi je zalaminovaná speciální fólie, která zajišťuje snížení intenzity venkovního hluku, a to až o 70 % oproti běžným oknům. Integrovaná folie navíc výrazně ztěžuje i možnost úplného rozbití okenního skla. Kromě toho jsou okna osazena celoobvodovým kováním se třemi nebo i více bezpečnostními uzamykacími body, které zvyšují odolnost proti vloupání. I proto je okno v provedení KLIDEA vhodné využít jak v přízemí na ochranu proti vloupání, tak ve vyšších patrech, kde jsou s oblibou využívána velkoformátová okna a těmi, v případě nehody, rozhodně nikdo nesmí propadnout,“ vysvětluje Ing. Milena Tomčíková, produktová manažerka značky VEKRA, největšího českého výrobce oken.

Provedení oken VEKRA KLIDEA, které kombinuje výhody vysoké zvukové izolace a mimořádné bezpečnosti, umožnilo dosáhnout podstatného snížení pořizovacích nákladů. Za příznivých cenových podmínek je možné získat okna, která významným způsobem zvýší bezpečnost a komfort bydlení.

Velkým přínosem je, že úpravu VEKRA KLIDEA lze aplikovat na všechny dostupné profily ze všech materiálů. Už víte, jak s okny získat bezpečný přístav s potřebným klidem? Stačí vsadit na KLIDEU!

Více na www.vekra.cz.

ZDROJ: PR článek VEKRA