Fortuna Lázeňský dům Praha je zrenovován

Fortuna Lázeňský dům Praha je zrenovován

Fortuna Lázeňský dům Praha ve Františkových Lázních, jehož provozovatelem je společnost CPI Hotels, má za sebou zdařilou renovaci a reorganizaci provozů. Přizpůsobila se tak novým trendům – jednoduchosti a pohodlnosti.

Fortuna Lázeňský dům Praha ve Františkových Lázních, jehož provozovatelem je společnost CPI Hotels, má za sebou zdařilou renovaci a reorganizaci provozů.

Úpravami prošel především interiér secesního objektu lázeňského domu Fortuna. „Našim záměrem bylo shromáždit veškeré procedury do blízkosti recepce, aby měli hosté vše podstatné na jednom místě,“ vysvětluje ředitelka hotelu Soňa Forstová.

Fortuna Lázeňský dům Praha je situován v centru Františkových Lázní, naproti Hornímu parku a Městskému divadlu, jen pár kroků od lázeňského dění na kolonádě. „Lázeňský dům nabízí 78 jedno- a dvoulůžkových pokojů, nově přibylo luxusní dvoulůžkové apartmá, které rozšiřuje nabídku ubytování hotelu,“ dodává ředitelka.

Františkovy Lázně jsou po více než dvě století světově uznávanými lázněmi pro léčbu onemocnění krevního oběhu, pohybového aparátu a ženských potíží. Po svém zakladateli, císaři Františku I., získal název i první léčivý pramen.

Zdroj: AETNA, spol. s r.o.