DŘEVOSTAVBY 2017
Galerie(6)

DŘEVOSTAVBY 2017

Partneři sekce:

Co vše se skrývá za pojmem dřevostavba nabídne na Výstavišti Praha - Holešovice v termínu 2. -5. 2. 2017 největší svátek moderních dřevěných staveb u nás. Během čtyř výstavních dnů bude co vidět, čemu se naučit, co si zkusit a co získat. Přijďte.

K vidění budou moderní dřevěné domy, stejně tak jako tradice dodržující rustikální stavby. Nebudou samozřejmě chybět ani veškeré jednotlivé součásti stavby, které kvalitní dům tvoří. Oslnivé jsou kombinace dřeva s dalšími moderními materiály, designové skvosty architektů ze severu i jihu. Za touto krásou stojí moderní technologie, chytré stroje, dokonalé pomůcky a šikovné ruce. To vše bude k vidění. Jednou z perel doprovodného programu pak v rámci Salonu dřevostaveb bude mezinárodní konference na téma „Tall Wood“ – tedy dřevěné vícepodlažní budovy!

To hlavní, co veletrh nabízí, ale tkví v osobních kontaktech a přímém jednání. Možnosti pod jednou střechou si nabízené domy porovnat, osahat a získat tak nikým a ničím nezprostředkovanou představu. Svůj dům podle svých představ si navíc můžete objednat tady hned. Přijďte.

Co všechno ještě veletrh DŘEVOSTAVBY 2017 nabídne? Opravdu toho není málo a věříme, že i profesionálové si přijdou na své. Novinky se představí v oborech: dřevostavby, konstrukce, materiály, izolace, fasády, okna a dveře, střechy, podlahy, schodiště, stroje, nářadí, spojovací materiál, software, dětská hřiště či inteligentní domácnost. Široká veřejnost jistě uvítá pestré workshopy zaměřené na různá stavebně konstrukční řešení a použití maximálně funkčních nástrojů a nářadí, se kterými jde práce lépe od ruky.

Jedním z vrcholů veletrhu bude v tomto směru akce PROFESIONÁLOVÉ PROFESIONÁLŮM protínající celý průběh akce. Smyslem tohoto workshopu ve velkém je předání zkušeností profesionálů pracujících v oboru dřevostaveb svým kolegům profesionálům, kteří se o tento obor zajímají.

Veletrh DŘEVOSTAVBY 2017 se blíží!

Souběhu loňského veletrhu DŘEVOSTAVBY a MODERNÍ VYTÁPĚNÍ se zúčastnilo 355 firem. Kromě tuzemských, to byly i vystavovatelé ze Slovenska, Rakouska, Německa, Polska a Itálie. Počet návštěvníků loňského veletrhu byl 28.700.
Na ten nadcházející veletrh srdečně zvu i Vás.

Vít Nohejl

Hlavní manažer veletrhu