Sprchové armatury Schell Linus: moderní a hospodárné řešení pro veřejné sanitární prostory
Galerie(5)

Sprchové armatury Schell Linus: moderní a hospodárné řešení pro veřejné sanitární prostory

Jednou z etablovaných stálic v nabídce renomované německé společnosti Schell jsou sprchové armatury Linus, které nabízí moderní, přitom vysoce efektivní řešení pro sociální zařízení, šatny a sprchy na školách, sportovištích, průmyslových podnicích a v dalších veřejných zařízeních.

Výstavba nebo modernizování sociálních zařízení s sebou nutně nemusí přinášet nákladné stavební práce, vysoké finanční investice a časovou náročnost. Zastaralé šatny a sprchy můžete za pomoci sprchových armatur Linus pozvednout na vysoký hygienický standard relativně rychle a úsporně. Podomítkové sprchové armatury si v poslední době získávají oblibu nejen svým designem a snadností ovládání, ale i odolností při častém užívání, jejich provoz je hospodárný a bezpečný. Počáteční investice se může rychle vrátit na úspoře vody a energie. Odkapávající voda ze sprchy či neovladatelný proud vody tak zůstanou jen vzpomínkami. Armatury Schell Linus nabízejí různá řešení sprchových prostor ve veřejných prostorech sportovišť, bazénů, wellness center či školních šaten.

Na českém trhu jsou nejpoužívanějšími typy sprchových armatur Schell ty se samouzavírací funkcí: Linus D-SC-M, D-SC-T a D-SC-V, tedy jak směšovací, tak s termostatem, tak na předmíchanou vodu. Ale vybírat lze i armatury s elektronickým spouštěním s elektromagnetickým ventilem. Zvolit je možno také armaturu s integrovaným proplachem usazené vody nebo s termickou dezinfekcí.


V časech, kdy je efektivní hospodaření s vodou stále žhavějším tématem, ocení investoři a stavitelé úsporu, kterou s sebou armatury Linus přinášejí. Maximální průtok je dimenzován pod 10 litrů za minutu, délku průtoku vody lze nastavit v intervalu zhruba od pěti do třiceti vteřin (závisí na okamžitém tlaku a teplotě vody). Armatury Schell Linus se skládají vždy z podomítkového boxu (Masterbox) a ovládací desky, která má buď nerezový nebo pochromovaný povrch a tak může odolávat vnějším vlivům, nerezaví a zachovává si dlouholetou životnost. Sortiment je doplněn o robustní pevné sprchové hlavice či pomůcky pro případnou montáž do lehkých příček.

„Pro mnoho bazénů, akvaparků či sportovišť představují armatury Linus velmi vhodné řešení moderního, odolného a úsporného provozu sprch jak pro návštěvníky, tak pro sportovce“, vysvětluje Aleš Řezáč, obchodní zástupce firmy Schell pro Českou republiku. „Projektanti, instalatéři i montážní firmy si mohou na našich webových stránkách prohlédnout všechny detaily kompletního sortimentu sprchových armatur LINUS včetně montážních návodů.“

Více informací o firmě Schell získáte na www.schell.eu nebo na níže uvedených kontaktech.

KONTAKT:
Ing. Aleš Řezáč, obchodní manažer ČR, tel.: +420 602 754 712; e-mail: ales.rezac@schell.eu

ZDROJ: PR článek společnosti SCHELL