Partner sekce:
  • XELLA

Sprchový kout VALLETTA

Sprchový kout VALLETTA

Série Valletta nabízí panty se zdvihacím mechanismem a řešení bez podlahové lišty a to jak pro křídlové a pendel dveře tak i zalamovací. Tato série je designove i technickými parametry podobná sérii AVITO, AVITO FALT a CENIT 0.11.

BEZ PODLAHOVÉ LIŠTY
Série VALLETTA  Vám nabízí bezbariérové nebo-li tzv. bez podlahové řešení sprchových koutu, které dnes patří k velmi vyhledávaným designovým prvkům. Celkový čistý design včetně podlahy vytváří průhledný dojem celého sprchového prostoru.

Speciální těsnění ve tvaru kapky  s následným praporkem nahrazuje podlahovou lištu.

OTVÍRÁNÍ DVEŘÍ VEN I DOVNITŘ vyřeší Váš problém s malým prostorem koupelny, vyschnutím a pohodlnou údržbou sprchového koutu.

ÚCHYTY – rozšířená nabídka

VZPĚRA UKOTVENÁ DO PANTU
Dokonalým designovým detailem je ukotvení stabilizační vzpěry do pantu. Nevzniká tak na skle žádné rušivé místo nutné pro uchycení. Tento detail zajištují pouze panty ukotvené na horní hraně skla sprchového koutu. Toto řešení oceníte také při údržbě sprchového koutu, neboť se nemusíte vyhýbat úchytkám.

NEVIDITELNÉ TĚSNENÍ je nový trend designových sprchových koutu. Těsnění je nalepeno na hraně skla dveří a sklo bočního dílu je ukončeno zaoblenou hranou. Tímto technickým řešením je docíleno „průhledného“ vzhledu sprchového koutu a zároveň dokonalé těsnosti. Na skle nevzniká žádná hrana mezi sklem a těsněním, kde by se usazovala nečistota. Toto řešení zabezpečuje snadné čištění.

Více informací: www.palme.cz/images/stories/cenik2014-15/Valletta.pdf

ZDROJ: PR článek společnosti P.M.H. Invest & Trade spol. s r.o.