Designové koupelnové radiátory
Galerie(5)

Designové koupelnové radiátory

Žebříkové radiátory jsou dnes neodmyslitelnou součástí skoro každé koupelny. Jejich design, provedení, povrchová úprava se stále přizpůsobuje aktuálním trendům. Díky tomu se žebříkové radiátory již nepoužívají jen do koupelen, ale umisťují se i do chodeb, šaten, kuchyní,… atd.

Společnost P.M.H. nabízí širokou škálu barevných úprav, kterou lze použít ve všech modelech designových radiátorů. Zajímavá je strukturovaná povrchová úprava v černé a bordó barvě. Povrch je matný, a tedy nenáročný na údržbu. Při elektrickém nebo kombinovaném vytápění lze použít univerzální topnou tyč HT2 v bílém, černém, chromovém provedení nebo v provedení metalická stříbrná. Z technického hlediska má velký náskok před běžnými topnými tyčemi. Změna nastala v přívodním kabelu, který může být i rovný, bez ukončení, anebo verze PMH-HT1 určená k přímému napojení na elektrickou síť. Určená je pro náročného zákazníka, který si potrpí na estetické designové ztvárnění. Velmi zajímavou designovou novinkou je hranatý typ ventilu Cube-COM určený pro připojení po stranách radiátoru. Tento ventil lze použít i pro kombinované vytápění, a to jednoduchým prostrčením topné tyče přes tělo ventilu. Není třeba provádět dodatečné úpravy.

Výběr vhodného radiátoru dle použití
Před zakoupením radiátoru je dobré zapřemýšlet nejen o designu, ale i způsobu vytápění místností. Radiátory můžeme napojit na běžný topný systém, použít radiátor na elektriku nebo kombinovaně. Ke kombinovanému vytápění radiátory P.M.H. je potřeba elektrická topná tyč + termostatický ventil. Dnes již není zapotřebí žádného T-Kusu či jiných částí. Technické zpracování ventilů dnes umožnuje , že napojení může být provedeno vzhledově čistě.

Kombinované vytápění má velkou výhodu. Většinou v zimních měsících jsou radiátory v provozu pomocí běžného topného systému a v letních měsících kdy je topný systém ve většině případů vypnutý, lze zapnout pouze na elektriku dle potřeby.

Několik vybraných typů z nabídky P.M.H.

Kares
Vertikální sušák Kares najde své uplatnění ve všech koupelnách bez ohledu na velikost nebo rozložení. Vyberte si pouze počet sušáků Kares a dle Vašich představ umístěte do řady nebo samostatně. Kares je doplněn o designové háčky, aby bylo možno snadno zavěsit ručníky. Tento elektrický sušák je vytápěn topným kabelem uvnitř.


www.pmh-co.eu/produkty/susak-kares-p34.html

Rosendal
Neobvyklý, prostorově nenáročný, elegantní radiátor. K dostání jak ve vertikální, tak i horizontální verzi. U modelů na výšku je navíc doplněn o háčky.


www.pmh-co.eu/produkty/radiator-rosendal-p18.html

Theia
Kombinace oblíbeného radiátoru Rosendal a Kronos. Konstrukce tohoto radiátoru nabízí snadné zavěšení ručníku ze strany. Na vertikálních trubkách je radiátor navíc doplněn o háčky.


www.pmh-co.eu/produkty/radiator-theia-p12.html

Retro
Koupelnový radiátor Retro rozhodně nebudete chtít v koupelně schovávat. Masivní tělo radiátoru zjemňují zaoblené hrany, radiátor tak působí elegantně a prostor koupelny díky tomu získává na útulnosti. Spodní trubky těsně kopírují kryt radiátoru.


www.pmh-co.eu/produkty/radiator-retro-p2.html

www.pmh-co.cz
Zdroj: PR článek společnosti P.M.H.-Invest & Trade spol. s r.o.