ZVEME VÁS NA PODZIMNÍ KOLO DESIGN ROADSHOW

ZVEME VÁS NA PODZIMNÍ KOLO DESIGN ROADSHOW

Od září startuje podzimní kolo celorepublikové akce DESIGN ROADSHOW 2015, která odborné veřejnosti v rámci diskuzního semináře představuje designové a stavební novinky českých firem a umožňuje konzultovat s odborníky konkrétní příklady z praxe.

Akci zaštiťuje prof. akad. arch. Jan Fišer z ČVUT. Ve spolupráci s pořádajícími firmami navrhl funkční expozici, na které je představena celá šíře využití novinek roku 2015, stávajících výrobků a prezentovaných témat těchto firem.

Na co se konkrétně můžete těšit? Skryté zárubně AKTIVE s oboustranným otevíráním, umělý kámen FACE STONE, mechanické dotykové otvírání výsuvů s tlumeným dovíráním SPACE TOWER, celoskleněné dveře o výšce 3 m, ztracenou spáru na nábytkových dvířkách či rozdíl v PUR a EVA lepidlech na nábytku. Kromě výše jmenovaných firem budou na dílčích akcích i další hosté pro rozšíření tématiky.

Účastníci akce si odnáší vzorníky materiálů pro svoji praxi. Přijměte tedy pozvání na akce DESIGN ROADSHOW, které se konají vždy ve čtvrtek od 16.00 hodin v jednotlivých krajích Česka. Vstup je zdarma. Velice vítanou částí jsou i individuální konzultace účastníků a přítomných odborníků. Aktuální informace o datech a místech konání se dozvíte na internetových stránkách www.designroadshow.cz.

ZDROJ: PR článek www.designroadshow.cz