Společnost MaMaison Hotels & Apartments získala čtyři ocenění

MaMaison Riverside Hotel, Praha Společnost MaMaison Hotels & Apartments dnes oznámila, že její MaMaison Riverside Hotel v Praze získal tři různá ocenění v rámci TripAdvisor’s Travelers’ Choice Award za rok […]

MaMaison Riverside Hotel, Praha

Společnost MaMaison Hotels & Apartments dnes oznámila, že její MaMaison Riverside Hotel v Praze získal tři různá ocenění v rámci TripAdvisor’s Travelers’ Choice Award za rok 2008. MaMaison Riverside Hotel byl vybrán jako třetí nejlepší v kategorii Nejlepší služby v Evropě a také zařazen do vítězné skupiny v kategorii Nejlepší luxusní hotely v Evropě a na světě.

O vítězích v jednotlivých kategoriích TripAdvisor’s Travelers’ Choice Award rozhoduje nejvyšší hodnocení hostů a index popularity TripAdvisor, který je měřítkem celkové spokojenosti. Ocenění TripAdvisor reprezentuje objektivní názor milionů turistů a cestovatelů.

MaMaison Andrassy Hotel, Budapešť

MaMaison Andrassy Hotel v Budapešti byl vybrán mezi nejlepší hotely v kategorii Best Value hodnotící poskytované služby hotelu vzhledem k ceně, kterou letos poprvé vyhlásil časopis Budget Travel Magazine ve spolupráci s TripAdvisor. Na přebalu únorového vydání časopisu jsou uvedeny nejlepší světové hotely v této kategorii, které toto ocenění získali od těch nejpovolanějších, hostů samotných.

„Tyto ceny jsme vytvořili, abychom upozornili turisty na to, co opravdu hledají, a to jsou kvalitní služby za rozumnou cenu,” řekl Erik Torkells, editor, Budget Travel Magazine. „Spolupráce s TripAdvisor pro nás byla při vytváření jednotlivých žebříčků nedocenitelná. Při práci jsme mohli využít jejich bohaté a kvalitní databáze a také hodnocení cestovatelů a turistů samotných.”

„Je to více než povzbudivé zjištění, že jsme se oproti minulému roku posunuli v hodnocení směrem nahoru a ještě získali další cenu,” dodal JJ Doran, ředitel prodeje a marketingu, MaMaison Hotels & Apartments. „V minulém roce jsme se v kategorii Nejlepší služby v Evropě umístili na 4. místě, letos jsme skončili ještě o jednu příčku výše. Stejně tak nám dělá velkou radost, že byl oceněn i náš MaMaison Andrassy Hotel v Budapešti. Nejvíce nás těší, že se jedná o ceny, které udělují nezaujatí cestovatelé a samotní hosté. Právě proto si těchto ocenění tolik vážíme a v příštím roce se budeme snažit o ještě lepší umístění. Také bych rád poděkoval všem zaměstnancům MaMaison Riverside Hotel a MaMaison Andrassy Hotel, bez jejichž obětavé práce a podpory bychom to nikdy nedokázali.”

Zdroj: Best Communications