RAKO…keramické obklady s důrazem na design

RAKO…keramické obklady s důrazem na design

Značka RAKO přináší novinky každým rokem. Po dlouhých letech dochází u koupelen k obecnému „přesycení“ šedých a béžových barev. Proto jsou tu hravé a barevné série Air, Tendence, Fresh v rozměrech 20x60cm, 30x60cm ad. Série nabízejí škálu výrazných barev i kombinační chladnější odstíny. Důmyslně propracované barevné varianty a dekorace potěší mnoho klientů designem i cenou.

Série nabízejí v rámci jedné série množství dekorací, které při samotném výběru otevírají téměř nekonečný prostor fantazii každého zákazníka. Zajímavé jsou dekorace s florálním motivem, barevné listely a především mozaiky. A co keramické novinky na podlahu?

Nové podlahové série se díky vyspělým technologiím vyznačují dokonalými povrchy dlaždic a nadčasovým designem. Zaujmou svou přírodní barevností a velkými formáty 60x60cm, které se stávají standardem v moderní keramice včetně kalibrované hrany dlaždic. Doslova stylový převrat vnáší do nabídky keramických obkladů imitace přírodních materiálů, dřeva a kamene, včetně originálních dekorací a funkčních doplňků.  Podlahová keramika roku 2015 se nese v duchu střízlivosti, přírodních efektních povrchů s množstvím dekorací v rámci jedné série.

Inspiraci najdete na www.rako.cz