Quinlan Private Golub rozšiřuje svůj leasingový tým

Quinlan Private Golub, přední developer, který působí na realitním trhu ve střední a východní Evropě, kde spravuje projekty v hodnotě 2,5 miliard EUR, s potěšením oznamuje rozšíření svého leasingového týmu: Jiří Linhart - Associate Director & Leasing Office Manager, Česká republika; Peter Píš – Leasing & Marketing Manager, Slovensko.

Jiří Linhart přebírá s okamžitou platností dohled nad pronájmem prostor všech komerčních projektů společnosti v České republice, včetně budovy Jupiter, první fáze kancelářského komplexu Explora Business Centre v Praze 5. Quinlan Private Golub před nedávnem oznámil podpis dvou nových nájemních smluv v rámci budovy Jupiter s českým developerem Trigema a japonskou automobilkou Honda. Jiří bude zodpovědný za úspěšný pronájem tohoto i dalších kancelářských projektů, které společnost v budoucnu v České republice realizuje.

Před svým příchodem ke QPG pracoval Jiří pro několik předních realitních společností se sídlem v České republice. Od roku 2006 působil jako obchodní manažer nových projektů u Immorent ČR. Dva roky strávil v oddělení pronájmu komerčních prostor realitní agentury Knight Frank a v minulosti pracoval také na různých pozicích pro realitní a účetní firmy v Sydney.

V současné době Jiří studuje program MBA. V roce 2001 získal titul v oboru marketing a následně v roce 2002 ukončil studium v oborech obchod a realitní management.

Petr Píš bude zodpovědný za pronájem všech komerčních nemovitostí společnosti na Slovensku, včetně rozpočtu a marketingových aktivit souvisejících s obchodními aspekty projektů. Bude mít na starosti koordinaci požadavků a potřeb klientů a bude také jednat s externími partnery, konzultanty a poradci v rámci obchodní strategie jednotlivých projektů. Nadto budou jeho povinnosti zahrnovat průzkum trhu se zaměřením na akviziční potenciál a vyhledávání vhodných příležitostí pro projekty na míru na Slovensku.

Předtím, než začal pracovat pro QPG, působil Peter dva roky jako konzultant prodeje a od roku 2007 jako ředitel oddělení pronájmu a investic u společnosti Tatra Real a.s. v Bratislavě. V roce 2006 začal studovat magisterský program MBA, který by měl dokončit na konci tohoto roku. Peter vystudoval obor Business Administration na City University Bratislava a obor cestování a turistika na Clarendon College v Sydney.

„Jsem opravdu rád, že u nás mohu Petera přivítat,“ řekl Guy Speir, ředitel leasingu a marketingu Quinlan Private Golub. „Jsem si jistý, že bude pro náš slovenský tým výraznou posilou. Peter bude spolupracovat na projektech, které v současnosti realizujeme na Slovensku, jmenovitě Emporia Towers, III Towers a Jižní město a také na ostatních, jež zde plánujeme do budoucna.“

Zdroj: Quinlan Private Golub