Na český trh vstoupila developerská společnost Davcor s.r.o.

V prosinci 2007 vstoupila na český trh DAVCOR s.r.o., dynamický developer na rezidenčním trhu s nemovitostmi, který se zaměřuje především na Prahu a ostatní velká města na území celé České republiky. Společnost DAVCOR chce využít potenciál realitního trhu ve střední a východní Evropě, který se stále rozvíjí a poptávka po vysoce kvalitním a cenově dostupném bydlení stoupá.

Davcor s.r.o. založil na začátku roku 2006 anglický podnikatel David Werry, který má více než 30 let zkušeností v oblasti nemovitostí, z toho 15 let v regionu střední a východní Evropy.

Projekty, které DAVCOR připravuje, reprezentují vizi společnosti vyhledávat a realizovat zajímavé investice ve velkých českých městech. V současné době DAVCOR pracuje na rezidenčním projektu REZIDENCE JUBILEUM v Holešovicích v Praze 7, který bude zahrnovat 105 bytových jednotek, kanceláře, maloobchodní prostory a podzemní parkoviště. Společnost také pro své investory zakoupila bývalý komplex Intertrade, průmyslové skladiště/továrnu na Cibulce v Praze 5, a v současnosti se očekává, že zveřejní své plány.

„Hlavní strategie společnosti je zaměřovat se na vysoce kvalitní, architektonicky zajímavě řešené a cenově dostupné prostory pro domácí i mezinárodní klienty. Jsme přesvědčeni, že rezidenční trh v České republice bude v blízké budoucnosti dále růst. Zajímají nás projekty, které budou originální ve svém pojetí a přitom nebudou patřit k těm nejdražším, což je skvělá příležitost pro dynamické developery na rezidenčním trhu. Mezi přednosti společnosti patří otevřenost a transparentnost našich operací. Myslíme si, že komunikace s obyvateli je velmi důležitá a během přípravy projektu REZIDENCE JUBILEUM jsme strávili tři měsíce tím, že jsme se snažili zjistit preference a zájmy místní komunity v Holešovicích,” řekl David Werry, zakladatel DAVCOR.

Zdroj: Best Communications

RubrikyDevelopeři, Události