KASPER CZ představil novinářům zimní stadion v Jičíně
Galerie(4)

KASPER CZ představil novinářům zimní stadion v Jičíně

O společnosti KASPER CZ je známo, že klade důraz spolupráci s médii. Právě proto pozvala zástupce z médií na prohlídku jedné z unikátních staveb – Jičínského zimního stadionu, který chystá své otevření po zásadní rekonstrukci na nadcházející zimu. Firma Kasper CZ spolupracovala na realizaci skeletu zimního stadionu s rakouskou firmou  WIEHAG Gmbh, která je pro trutnovské tradičním partnerem. Investorem celého projektu je město Jičín a generálním dodavatelem společnost VCES a.s.

Dále pak novinářům představila moderní závod Kasper CZ a ukázala výrobu na novém, v českých zemích unikátním dřevoobráběcím stroji. Díky tomuto systému, který dodala firma Hundegger, jsou schopni u „Kasperů“ využívat prakticky neomezených možností opracovávání dřeva. Navíc díky zrychlení výroby zvýší produktivitu práce, což jistě ocení i klienti, kteří budou chtít možností nového CNC stroje využít. Stroj nese označení K2i-1250 a je schopen s milimetrovou přesností a bez nutnosti měření a rýsování opracovávat materiál v rámci sériové i kusové výroby.

V době, kdy nálada nejen ve stavebnictví není příliš nakloněna marketingovým aktivitám a firmy náklady v této oblasti spíše snižují, se ve společnosti KASPER CZ rozhodli jít proti obecnému trendu.

„Základem úspěchu je samozřejmě kvalitní produkt. Jsem však přesvědčen, že smysluplná marketingová komunikace a spolupráce odbornými médii je dnes prakticky nezbytností,“ uvedl výkonný ředitel společnosti David Kasper.

–>–>